• Arayüz
  :
  türkçe ingilizce almanca fransızca italyanca portekizce ispanyolca japonca cince rusça flemenkçe
 • Lisans
  : Ücretsiz
 • Güncelleme Tarihi
  : 29 Ekim 2015
 • Yayımcı
  : Adobe Systems
 • Ekleyen
  : Mehmet Fatih Merdamert
 • İşletim Sistemi
  : Windows 7, Windows 2003, Windows 8, Windows XP, Windows Server 2008, Windows 8.1, Windows 10
 • +daha fazla bilgi
Ekran Görüntüleri
 • Adobe Reader DC
 • Adobe Reader DC
 • Adobe Reader DC

Editör Puanı

4 stars

Kullanıcı Puanı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
İşleniyor...İşleniyor...

 

Dünyada En çok Kullanılan PDF Okuyucu Program

 

Adobe Reader DC, başlıkta da belirttiğimiz gibi dünyanın en çok kullanılan PDF belgelerini okuyabilen programdır.

 

PDF dendiği anda aklımıza gelen  ilk program hiç şüphesiz Adobe Reader dir , Program bilinen tüm PDF dosya türlerini okuyabilir içerisinde aramalar yapabilir vede bölebilir Ayrıca program ile belgelerinizi dijital olarak imzalayabileceğiniz gibi tek tık ile yazıcıdan doküman olarak alabilir aynı zaman da iki ayrı pdf dosyasını birleştirebileceğiniz özelliklere sahip.

 

Kullanımı çok kolay olan Adobe Reader 11 son sürüm indir ofis çalışanları için vazgeçilmez programlardan biri olarak iş hayatımıza yıllar önce girmesi ile yerini oldukça sağlamlaştırmış rakiplerinden yıllar önce uzak ara öne geçmiş çok sağlam çalışma açısından oldukça sabit bir program olarak karşımıza çıkmıştır.

 

Fakat programın bu versiyonunda adından da anlaşılacağı gibi sadece pdf dosyalarınızda okuma işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz ayrıca sistem kaynaklarını birazcık fazla kullanmakta fakat günümüzdeki işlemci , ram ve disk teknolojilerinin hız konusundaki gelişimi sayesinde hiç bir sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyoruz.

 

Adobe Reader DC tabii ki Türkçe dil desteği mevcut olması ve Adobe’nin kalitesini de unutmamak gerek ayrıca program windows işletim sistemlerinin hemen hemen tamamına hitab ediyor ve en popüler Windows işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışmaktadır.

 

Tüm bu özellikleri ile kullanım kolaylığı ve alışılmış tasarımı ile her bilgisayarda mutlaka olması gerektiğini belirterek kesinlikle tavsiye ediyoruz ve sitemizdeki haklı yerini veriyoruz.

 

Processing your request, Please wait....
Adobe Reader DC 47.79 MB
www.alindir.com açıklama yazısı ile ilgili hiç bir sorumluluk kabul etmemektedir, açıklamalar tamamı ile editörlerimizin kişisel tecrübelerininden alıntıdır. Ziyaretçilerimiz programları yasal çerçeve içerisinde kullanmalıdırlar. Yasal çerçeve dışındaki hiç bir kullanım şekli www.alindir.com tarafından hiç bir şekilde önerilmez ve desteklenmez.