• Arayüz
  :
  türkçe ingilizce almanca fransızca italyanca portekizce ispanyolca
 • Lisans
  : Ücretsiz
 • Güncelleme Tarihi
  : 13 Kasım 2015
 • Yayımcı
  : Xplode
 • Ekleyen
  : Mehmet Fatih Merdamert
 • İşletim Sistemi
  : Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP, Windows 8.1, Windows 10
 • +daha fazla bilgi
Ekran Görüntüleri
 • AdwCleaner
 • AdwCleaner
 • AdwCleaner

Editör Puanı

4.5 stars

Kullanıcı Puanı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
İşleniyor...İşleniyor...

 

Etkili Bir Adware Programı 

 

AdwareCleaner bir adware programıdır tarayıcınızda beliren istenmeyen reklamları engelleyici bir programdır.

Ayrıca tarayıcınızın adres çubuğuna yerleşen otomatik yönlendirme uzantılarını da sisteminizden kaldırır adwarecleaner tamamı ile ücretsiz bir programdır.

Program tara ve sil modu sayesinde oldukça pratik ve kullanışlı bir hale gelmiş. Program sadece reklam programlarını değil aynı zamanda  tarayıcı ana sayfa değiştiren yazılımları da bulup yok edebiliyor.

 

Offers by context , alibabaoffer, Offers by context ads,WebSpades, Browse Mark, LinkiDoo, Surftastic, Cinema plus, Cinema-Plus-1.4c, Cinema-Plus-1.3, Cinema-Plus-1.5 PC Performer, Driver Performer, Flv Player, Jet Browser, Yontoo, veya  Amazon, Walmart, Best Buy, Ebay  ve daha bir çok yapışkan tarayıcı rekamlarından kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

 

Yukarıdaki tüm ve daha birçok reklam yönlendirmelerini ve Offers by context Pop up pencelerini bu program ile rahatlıkla ve kısa bir sürede kaldırabilirsiniz.

 

Bu tip yazılımlar oldukça can sıkıcı olabiliyor özellikle tarayıcı açılış sayfasını değiştiren programlardan tamamı ile kurtulmak için çok güzel bir çözüm olabilir. Hatta denediğimiz tüm bilgisayarlarda kesin sonuç aldığımızı da rahatlıkla söyleyebiliriz.

Program hem bu tip yazılımları bulup yok ediyor hemde yeni bir program yükleme esnasında bu tip bir yazılım var ise bu yazılımları sisteme sızmasınıda engelleyebiliyor.

AdwareCleaner son sürüm indir aynı zamanda toolbar ve tarayıcılarınızın anasayfa adresini değiştiren eklentilerden de kurtulmanızı sağlıyor ve sinir bozucu eklentilerden otomatik yönlendirilmelerden de kurtuluyorsunuz.

 

AdwCleaner son sürüm indir ile  aynı zamanda sisteminize potansiyel anlamda zarar verebilecek yazılımları da tespit etme yeteneğine sahip oldukça basit ama kullanışlı bir programdır. Windows işletim sistemleri ile tamamı ile tam uyumlu çalışan bir program olarak listemizdeki yerini alıyor.

 

Ayrıca Türkçe dil desteği olan bir program olarak ayrıcalığını ortaya koyuyor.

Kolay kullanımı ve basitleştirilmiş arayüzü sayesinde oldukça etkili bir güvenlik ve koruma sağlaması sayesinde tavsiye listemizde yerini alıyor.

 

 

Programın Türkçe dil desteği yanında Windows XP ve sonrası için yayınlanmış olan olan bütün Windows işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışmaktadır.

Processing your request, Please wait....
AdwCleaner 2.13MB
www.alindir.com açıklama yazısı ile ilgili hiç bir sorumluluk kabul etmemektedir, açıklamalar tamamı ile editörlerimizin kişisel tecrübelerininden alıntıdır. Ziyaretçilerimiz programları yasal çerçeve içerisinde kullanmalıdırlar. Yasal çerçeve dışındaki hiç bir kullanım şekli www.alindir.com tarafından hiç bir şekilde önerilmez ve desteklenmez.

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.