All My Movies

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
All My Movies

All My Movies 8.8 build 1444Üretici: Bolide Software (Deneme Yazılımı)


All My Movies 8.8 build 1444 Ekran Görüntüsü

Elinizde bulunan film dosyalarınızı kataloglayabilir film detaylarını ekleyebilir ve kendi mükemmel filim arşivinizi oluşturabilirsiniz.

Film Düzenleme Ve Kataloglama Programı


All My Movies, film koleksiyonunuzu yönetmek ve tertip etmek için tasarlanmış kullanımı kolay bir film veritabanı programıdır. Şahsi film koleksiyonunuzu veya film veritabanızı oluşturmak için kataloglama yapmakta kullanabilirsininiz. DVD'ler, CD'ler, VHS'ler gibi All My Movies çok çeşitli medya türlerini destekler. Film bilgilerinizi internetteki çeşitli film veritabanlarından almak için bağlantı kurar ve bu sayede turbo hızda filmleri anında alabilirsiniz. Filmlerinizi kategorilere, türlere ayırabilir, filmlerden ekran görüntülerini dosyaya ilave edebilir veya oluşturmuş olduğunuz dosyayı Html, metin dosyası ve Excel'e gönderebilirsiniz.Bu sayede kendi film videolarınızı tanıtımlarınızı hazırlayabilirsiniz.

Bir film ile ilgili her türlü bilgiyi girebilirsiniz. Yönetmen, oyuncu, tür, sene, müddet, stüdyo, film isimi, izah gibi çeşitli seçenekler sunar.Bu seçenekler sayesinde internette hiçbir arama yapmadan direk tüm bilgilere ulaşırsınız.İnternette film arayıp izlemeye yükletmeye çalışmadan direk All My Movies indir ile rahatça görebilirsiniz. All My Movies film programının en önemli özelliği ise çok yönlü dil desteği.Tabi ki de Türkçe dil desteği var.Bu sayede hiç zorlanmadan filmlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Programın Temel Özellikleri

  • İnternetteki filmleri 15'ten fazla Türk ve yabancı film platformundan çeker.
  • DVD ekleyebilir Barkod Yazabilir Resimleri internetten çekebilirsiniz.
  • Şifreleme Yapabilirsiniz, Filmlerinizi farklı cihazlarda izleyebilirsiniz, Kolayca veri aktarabilirsiniz
  • Program her zaman güncellenir hiç bir filmi kaybetmezsiniz ve arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey
Video İzle All My Movies:
Video İzle All My Movies:

Daha Fazlasını oku...