• Arayüz
  :
  türkçe ingilizce almanca fransızca
 • Lisans
  : Ücretsiz
 • Güncelleme Tarihi
  : 19 Kasım 2015
 • Yayımcı
  : Auslogics Software
 • Ekleyen
  : Görkem Deniz
 • İşletim Sistemi
  : Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP, Windows 8.1, Windows 10
 • +daha fazla bilgi
Ekran Görüntüleri
 • Auslogics Registry Defrag
 • Auslogics Registry Defrag
 • Auslogics Registry Defrag

Editör Puanı

3.5 stars

Kullanıcı Puanı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
İşleniyor...İşleniyor...

 

En İyi Kayıt Defteri Birleştirme Programı

 

Auslogics Registry Defrag  sayesinde bilgisayarınızın kayıt defterini birleştirebilecek vede sorunlarını ortadan kaldıracaksınız.

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte artık her iş bilgisayarlar üzerinden yapılabilir oldu. Son yıllarda ise akıllı telefonlar sayesinde bu tip teknolojiler daha da küçülerek, her zaman yanımızda taşımaya elverişli hale gelmişlerdir.

Ancak bilgisayar gibi cihazlardan uzun vadede verim alınabilmesi için, düzenli olarak bakım yapılması gereklidir. Bilgisayarınıza uygulayabileceğiniz iki tür bakım vardır;fiziksel ve yazılımsal. Yazılımsal bakımı çeşitli programlar aracılığıyla en iyi şekilde gerçekleştirme şansınız bulunmaktadır.

 

Auslogics Registry Defrag piyasadaki en güçlü kayıt defteri birleştirme programları arasında yer almaktadır. Zamanla bilgisayarınıza kurduğunuz programlar ile, bilgisayarınızın kayıt defteri şişer ve bu da bilgisayarınızın performansını olumsuz olarak etkiler.

 

Auslogics Registry Defrag, şişen kayıt defterini başarılıya birleştirip, sıkıştırarak bilgisayarınızın performansını büyük oranda artırmaktadır. Kayıt defteri, bilgisayarların en önemli yazılımsal parçasını oluşturmaktadır. Bu nedenle de düzenli olarak Auslogics Registry Defrag gibi kaliteli programlar ile birleştirme işleminin yapılması gerekmektedir.

 

Auslogics Registry Defrag, bilgisayarınızın kayıt defterindeki girdileri belirli bir düzene sokup, aynı zamanda da sıkıştırarak, kayıt defterindeki boş girdileri silerek, bilgisayarınızın verimini büyük  ölçüde artırmanıza yardımcı olacak bir programdır. Deneme sürümü olan bu programdan memnun kaldığınız taktirde, üreticisinin sitesi üzerinden satın alabilirsiniz.Programın dili İngilizce, ancak bu kafanızı karıştırmasın çünkü Auslogics Registry Defragson sürüm indir, çok basit bir ara yüze sahiptir.

 

Program genel hatları ile çok kullanışlı ve basit bir arayüze sahip olduğu için kullanımı da çok kolay e tabii doğal bizde bu etkin programı denemenizde fayda göreceğinizi düşünüyoruz.

 

7.5.3 versiyonunda yapılan değişiklikler: Kritik hatalar gderilerek daha stabil çalışma ayrıca Windows 8.1 sürümü ile uyumlu çalışma güncellemesi  gelmiş.

Processing your request, Please wait....
Auslogics Registry Defrag 7.2MB
www.alindir.com açıklama yazısı ile ilgili hiç bir sorumluluk kabul etmemektedir, açıklamalar tamamı ile editörlerimizin kişisel tecrübelerininden alıntıdır. Ziyaretçilerimiz programları yasal çerçeve içerisinde kullanmalıdırlar. Yasal çerçeve dışındaki hiç bir kullanım şekli www.alindir.com tarafından hiç bir şekilde önerilmez ve desteklenmez.

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.