• Arayüz
  :
  ingilizce
 • Lisans
  : Ücretsiz (10 Dakika Deneme)
 • Güncelleme Tarihi
  : 10 Kasım 2015
 • Yayımcı
  : Bandisoft
 • Ekleyen
  : Mehmet Fatih Merdamert
 • İşletim Sistemi
  : Windows 7, Windows 2003, Windows 2000, Windows 8, Windows Vista, Windows XP, Windows 8.1, Windows 10
 • +daha fazla bilgi
Ekran Görüntüleri
 • Bandicam Screen Recorder
 • Bandicam Screen Recorder
 • Bandicam Screen Recorder

Editör Puanı

4 stars

Kullanıcı Puanı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
İşleniyor...İşleniyor...

 

Özellikle Ekranınızdaki Oyun Görüntülerini Kaydeden Program.

 

Bandicam Screen Recorder, ekran görüntüsü kaydetmek için tasarlanmış mükemmel bir programdır.

Oyun meraklılarının en çok istediği özelliklere sahip olan bir program olan Bandicam 24 saate kadar ekran görüntüsü kaydetme özelliğine sahip bir programdır.

 

DirectX ve OpenGL 3D görüntü modları ile uyumlu çalışabilen program sayesinde tek tık ile anında ekranınızdaki görüntüleri video ya dönüştürebilen program sayesinde çok ufak çözünürlüklerde videolar kaydedebileceğiniz gibi 2560×1600 çözünürlük de videolar da kayıt edebilirsiniz.

 

Bandicam Screen Recorder son sürüm indir ile sadece oyun videoları değil ekranınızdaki tüm görüntüleri kaydedebilirsiniz çeşitli sunum veya ders videoları hazırlayabilirsiniz.

Programın desteklediği fotoğraf olarak görüntü yakalama formatı(BMP, PNG, JPG) video larak görüntü kaydetme formatı olarak MPEG-1, Xvid, MJPEG, MP2, PCM oyunları kaydetme formatı ise DirectX/OpenGL kaydı (*.avi) Dikdörtgen ekran kaydı (*.avi) dir.

Program kayıtlarınızı en ince ayrıntılarına kadar kaydetmenizi sağlamaktadır aynı zamanda dış kaynaklardan da ses alması kayıtlı oyunlarınıza anlatım katmanızı sağlamaktadır.

 

Kolay kullanımı, çeşitli kayıt seçenekleri ve de 24 saate varan kayıt yapabilme özelliği ile ekran görüntüsü kaydetmek isteyenler için çok kullanışlı bir program kesinlikle denemeye değer diyoruz.

 

Tabii ki her program için bahsettiğimiz Windows 2000 ve sonrası için tam olarak geçerli olduğunu söylemeden geçmeyelim. Şimdilik programın Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

 

Not: Programı kullanabilmek için bilgisayarınızda minimum DirectX son sürüm indir veya daha üstü yüklü olması gerekmektedir.

 

Processing your request, Please wait....
Bandicam Screen Recorder 15.03MB
www.alindir.com açıklama yazısı ile ilgili hiç bir sorumluluk kabul etmemektedir, açıklamalar tamamı ile editörlerimizin kişisel tecrübelerininden alıntıdır. Ziyaretçilerimiz programları yasal çerçeve içerisinde kullanmalıdırlar. Yasal çerçeve dışındaki hiç bir kullanım şekli www.alindir.com tarafından hiç bir şekilde önerilmez ve desteklenmez.