• Arayüz
  :
  türkçe ingilizce almanca fransızca italyanca
 • Lisans
  : Ücretsiz (Watermark Çıkışlı)
 • Güncelleme Tarihi
  : 07 Eylül 2015
 • Yayımcı
  : Mojosoft software
 • Ekleyen
  : Yusuf Ergün
 • İşletim Sistemi
  : Windows 7, Windows 2000, Windows 8, Windows Vista, Windows XP, Windows 8.1, Windows 10
 • +daha fazla bilgi
Ekran Görüntüleri
 • BusinessCards MX
 • BusinessCards MX
 • BusinessCards MX

Editör Puanı

3.5 stars

Kullanıcı Puanı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
İşleniyor...İşleniyor...

 

Kartvizit Tasarlama Programı

 

BusinessCards MX programı günümüzde herkeste bulunması gereken kartvizitlerin tasarımlarınızı yapmanızı sağlayan bir yazılımdır. Kartvizit tasarımlarınızı kendi isteğinize göre dizayn edebileceğiniz, grafikerlere ve kartvizit firmalarına bir yığın para dökmekten sizi kurtaran yazılım tamamen ücretsizdir. En profesyonel tasarımcılara bile sipariş etseniz bazen istemediğiniz tasarımlarla karşılaşabiliyorsunuz.

 

İşte bu soruna BusinessCards MX yazılımı ile dur diyebilirsiniz. Tamamen istekleriniz doğrultusunda hayal ettiğiniz kartvizit tasarımını oluşturabileceğiniz programda istediğiniz her türlü fonksiyonu kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Kartvizitin boyutu, şeklini, rengini ve üstünde yazan yazıları da kendiniz ayarlayabileceğinizden tam olarak istediğiniz kartvizite daha kolay ulaşabilirsiniz. Bu program sayesinde işinizi yani kartvizit tasarımı hazırlamayı çok kısa bir sürede yapabilirsiniz.

 

Programın size sunduğu özelliklerden birisi olan kolay kullanım sihirbazı ile 4 adımda kartvizitlerinizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca bir tasarıma başladıktan sonra bilgisayarın başından kalkmanız ve bilgisayarı kapatmanız gerektiğinde kartvizit tasarımınızı bilgisayarınıza kaydedip geldikten sonra da kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

 

Deneme sürümü olarak indirebileceğiniz ve eğer memnun kalırsanız 29$ karşılığında full sürümüne sahip olacağınız programı bir kez kullandıktan sonra emin olun bırakamayacaksınız. BusinessCards MX son sürüm indir için  aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

Programları tamamen güncel tuttuğumuz için indirdiğinizde eski sürüm dosyalarla karşılaşıp bir şok yaşamazsınız bu yüzden gönül rahatlığıyla indirip kullanabilirsiniz.

 

 

Processing your request, Please wait....
BusinessCards MX 88.46MB
www.alindir.com açıklama yazısı ile ilgili hiç bir sorumluluk kabul etmemektedir, açıklamalar tamamı ile editörlerimizin kişisel tecrübelerininden alıntıdır. Ziyaretçilerimiz programları yasal çerçeve içerisinde kullanmalıdırlar. Yasal çerçeve dışındaki hiç bir kullanım şekli www.alindir.com tarafından hiç bir şekilde önerilmez ve desteklenmez.

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.