• Arayüz
  :
  ingilizce
 • Lisans
  : Ücretsiz
 • Güncelleme Tarihi
  : 10 Kasım 2015
 • Yayımcı
  : sUBs
 • Ekleyen
  : Mehmet Fatih Merdamert
 • İşletim Sistemi
  : Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows 8.1, Windows 8, Windows 10
 • +daha fazla bilgi
Ekran Görüntüleri
 • Combofix
 • Combofix
 • Combofix

Editör Puanı

4 stars

Kullanıcı Puanı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
İşleniyor...İşleniyor...

 

Küçük Ama Etkili bir Spy ve Malware Programı

 

Combofix , basit kullanımı ve doğru tespitleri ile başarılı bir spyware ve malware programıdır.

Combofix diğer spy ve malware  programlarından farkı olarak combofix çok süratli ve hemen hemen hatasız olarak pc nize bulaşmış spy veya malware programlarını bulmakta ve neredeyse mükemmel sonuçlar vermekte .

 

Programı indirdikten sonra indirdiğiniz .exe dosyasına 2 kere klik yapmanız yeterli program kendiliğinden işleme başlıyor ve sizden diğer virüs ve spy programlarını kapatmanızı istiyor  kapattıktan sonra program kendiliğinden otomatik kurtarma noktası oluşturuyor.

 

Bilinen en çok kullanılan spy ve malware programlarının başında gelen combofix küçük yapısına vede görsellikten uzak bir arayüze sahip olasa da sorununuzu kesinlikle çözebilecek kapasitede bir yazılım .

 

 

Combofix son sürüm indir ile taramaya başlamadan önce son güncellemesini de otomatik olarak indiriyor ve 50 adımda taramaya başlıyor tarama sonrası TXT formatında size rapor hazırlıyor ve hangi dosyalara müdahale ettiğini gösteriyor ayrıca spy olarak listelediği ve otomatik olarak kaldıramadığı dosyaları listeden görerek kendinizde silebiliyorsunuz.

 

Combofix çok kullanışlı  bir anti-spy programı olduğundan , basit arayüzü ve etkili sonuçları verebildiğinden dolayı listemizdeki yerini hak ederek alıyor.

Ayrıca Son aylarda hemen her gün yeni güncellemelere yayımlanarak programın zararlı yazılımları bulma olasılığını arttırmaya yönelik bir çalışma yapılıyor diyebiliriz. Son versiyonunda yine hem DB geliştirilmesi hemde çeşitli ufak problemlerin giderildiğini görüyoruz.

 

Windows 10 için Junkware Removal Tool u tavsiye edebiliriz. 

Processing your request, Please wait....
Combofix 5.38MB
www.alindir.com açıklama yazısı ile ilgili hiç bir sorumluluk kabul etmemektedir, açıklamalar tamamı ile editörlerimizin kişisel tecrübelerininden alıntıdır. Ziyaretçilerimiz programları yasal çerçeve içerisinde kullanmalıdırlar. Yasal çerçeve dışındaki hiç bir kullanım şekli www.alindir.com tarafından hiç bir şekilde önerilmez ve desteklenmez.