• Arayüz
  :
  türkçe ingilizce almanca fransızca
 • Lisans
  :
 • Güncelleme Tarihi
  : 28 Şubat 2014
 • Yayımcı
  : Olcinium
 • Ekleyen
  : Mehmet Fatih Merdamert
 • İşletim Sistemi
  : Windows 7, Windows 2003, Windows 2000, Windows 8, Windows Vista, Windows XP, Windows Server 2008
 • +daha fazla bilgi
Ekran Görüntüleri
 • Facebook @Desktop
 • Facebook @Desktop
 • Facebook @Desktop

Editör Puanı

4.5 stars

Kullanıcı Puanı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
İşleniyor...İşleniyor...

 

Facebook İçin Masaüstü Uygulaması

 

Facebook kullanıyorsunuz fakat sayfaya girmeden arkadaşlarınızla sohbet etmek mi istiyorsunuz .?

işte size aradığınız program Facebook @Desktop  programı ile facebook sayfanızı açmanıza gerek yok istediğiniz arkadaşınızla Facebook yazılı chat yapabilirsiniz. bildiğiniz gibi facebook son zamanlarda sık sık arayüz değişikliğine gidiyor e tabi buda kullanıcıların kafasında karışıklığa neden oluyor ve sade bir sohbet etme anlayışını sıkıntıya sokmakta.

 

İşte bu nokta da Facebook @Desktop son sürüm indir  rahatlıkla kullanabilirsiniz program sayesinde artık facebook hesabınıza tarayıcınız üzerinden girmenize gerek kalmadan sadece arkadaşlarınız ile mesajlaşabilime imkanına sahip olacaksınız. Dolayısı ile Facebook un karmaşasından da kurtulmuş olarak rahat rahat sohbet edebiliyorsunuz.

 

Programın şu an için Türkçe sürümü bulunmamakta ancak kullanım kolaylığı ve Facebook bilgisi sayesinde Türkçe lisan desteğine şu an için gerek olduğunu düşünmüyoruz. En azından bir sonraki sürüm de Türkçe dil desteğinin olacağını düşünüyoruz. Zira chat programlarını dünyada en çok kullanan milletlerden biri olduğumuz düşünülür ise yayımcı firma Olcinium bu eksikliği giderecektir diye düşünüyoruz.

 

Windows 2000 den sonraki tüm işletim sistemlerinde sorunsuz çalışmakta ayrıca son windows işletim sistemi olan windows 8 i de desteklemekte . Program genel hatları ile oldukça hoş ve kullanışlı facebook ortamından sıkılanlar ve daha kolay mesajlaşma yolları arayanlar için alternatif bir deneyim olarak kullanılabilir.

 

Bütün bu özellikleri ve kullanım kolaylığı göz önüne alındığında çevrim içi sohbet meraklılarına tavsiye edebileceğimiz hoş bir program .

 

Not: Microsoft .NET Framework 4.0 gerektirir.

 

Processing your request, Please wait....
Facebook @Desktop 708.38K
www.alindir.com açıklama yazısı ile ilgili hiç bir sorumluluk kabul etmemektedir, açıklamalar tamamı ile editörlerimizin kişisel tecrübelerininden alıntıdır. Ziyaretçilerimiz programları yasal çerçeve içerisinde kullanmalıdırlar. Yasal çerçeve dışındaki hiç bir kullanım şekli www.alindir.com tarafından hiç bir şekilde önerilmez ve desteklenmez.

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.