• Arayüz
  :
  ingilizce
 • Lisans
  : Ücretsiz
 • Güncelleme Tarihi
  : 20 Mayıs 2014
 • Yayımcı
  : iTools
 • Ekleyen
  : Mehmet Fatih Merdamert
 • İşletim Sistemi
  : Windows 7, Windows 2003, Windows Me, Windows 98, Windows 2000, Windows Vista, Windows XP, Windows Server 2008
 • +daha fazla bilgi
Ekran Görüntüleri
 • iTools
 • iTools
 • iTools

Editör Puanı

4.5 stars

Kullanıcı Puanı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
İşleniyor...İşleniyor...

 

IOS Mobil Aygıtlar İçin Alternatif Program

 

iTools son sürüm indir oldukça başarılı görsel anlamda ve kullanım açısından çok iyi dizayn edilmiş iTunes programına alternatif bir programdır. Küçük ve kullanışlı bir arayüze sahip olan program kullanım açısından da farklı bir deneyime sahip olabilirsiniz.

 

iTools  programı eklediğimiz program resimlerinde de görüldüğü üzere onlarca anlamsız pencere olmadan dizayn edilmiş, istediğiniz klasöre yada dosya ya sadece bir kaç tıklama ile erişebiliyorsunuz. Ayrıca programa iPhone model cihazlarınıza sınırsız sayıda ses dosyasını direkt olarak zil sesi olarak aktarabilirsiniz. Bu olay iTunes de sadece 30 saniye ile sınırlandırılmıştır.

 

Program ios 6 ve tüm iphone modelleri 5 dahil olmak üzere uyumlu çalışmakta ve tüm ios versiyonlarını desteklemektedir. Program sayesinde İtunesin karmaşasından kurtulabilir ayrıca iTunesin ulaşmanıza izin vermediği birçok dosya yapısında da erişebilirsiniz.

Porgram özellikle iPhone, iPad ve iPod Touch ve iPad mini gibi mobil cihazlar için tasarlanmış küçük ve kompak bir yapıya sahip olmasına rağmen kullanış bakımından oldukça yüksek işlev kapasitesine sahiptir .

Genel anlamda özelliklerine şöyle bir göz atarsak:

 

– Program iPhone 1,3G,3GS,4,4S iPad 1,2 iPod touch 1,2,3,4 ve diğerlerini sorunsuz bir şekilde desteklemekte.
– Tüm IOS işletim sistemleri ile uyumlu.
– Jailbreak yapılmış yada yapılmamış cihazlar ile çalışabilmekte.
– Tüm uygulamalarınızı yönetebilir.
– Video ,müzik ve resim dosyası gibi tüm medya dosyalarınızı yönetebilir.
– Video dosyalarınızı MP4 formatına, MP3 dosyalarınızı M4r formatına cevirebilir.
– Şarkı listesi editörleme,kişisel bilgilerinizi ve geçmişiniz tam olarak yönetme,Favori listesi oluşturma
PC üzerinden SMS gönderme.

 

Ve daha bir çok işlemi rahatlıkla ve karmaşa içine girmeden yapabileceğiniz IOS uyumlu cihazlar ile çok uyumlu çalışan bir program olarak karşımıza çıkmıştır. iTunes kullanıcılarının en büyük sorunlarından biri olan Mac mantığında çalışma karmaşası iTools programında elemine edilmiş ve kullanıcı özellikle Windows işletim sistemi kullanıcılarının tarzında dizayn edilmiştir.

 

iTools Windows 98 ve sonrasında yayınlanmış olan bütün windows işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışması sayesinde hemen her kullanıcıya hitap ediyor diyebiliriz. ayrıca Türkçe dil desteği olması da programın tercih nedenleri arasında yer alabilir. Programın en güzel yanlarından biri olan hemen hemen tüm işletim sistemleri ile de uyumlu çalışabilmesi programın katma değerini de arttırmış. Mac versiyonunu da sitemizden indirebilirsiniz.

Tüm bu üstün özellikleri kullanıcı dostu arayüzü ve genel hatları ile rahat bir kullanım için tasarlanmış program kesinlikle kullanılmaya değer diyoruz.

 

Not:Programın çalışabilmesi için bilgisayarınızda iTunes yüklü olması gerekmektedir . iTunes programına buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Processing your request, Please wait....
iTools 3.33MB iTools (MAC) 3.33MB
www.alindir.com açıklama yazısı ile ilgili hiç bir sorumluluk kabul etmemektedir, açıklamalar tamamı ile editörlerimizin kişisel tecrübelerininden alıntıdır. Ziyaretçilerimiz programları yasal çerçeve içerisinde kullanmalıdırlar. Yasal çerçeve dışındaki hiç bir kullanım şekli www.alindir.com tarafından hiç bir şekilde önerilmez ve desteklenmez.