• Arayüz
  :
  türkçe ingilizce almanca fransızca italyanca portekizce ispanyolca japonca cince rusça flemenkçe
 • Lisans
  : Ücretsiz
 • Güncelleme Tarihi
  : 26 Ekim 2015
 • Yayımcı
  : Apple
 • Ekleyen
  : Mehmet Fatih Merdamert
 • İşletim Sistemi
  : Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows 8.1, Windows 8, Windows 10
 • +daha fazla bilgi
Ekran Görüntüleri
 • iTunes
 • iTunes
 • iTunes

Editör Puanı

5 stars

Kullanıcı Puanı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
İşleniyor...İşleniyor...

 

IOS İşletim Sistemi Aygıtların PC Bağlantı Programı

 

iTunes Apple IOS işletim sistemine sahip aygıtlar için bilgisayar senkronize ve dosya transfer programıdır, aynı zamanda bilgisayarınızda kullanabileceğiniz bir multimedya oynatma aracıdır.

 

Günden güne yenilenen teknolojiler sayesinde ortaya çıkan mobil aygıtlar, özellikle Applenin başı çektiği şu günlerde bir çok mobil cihaz üretilmekte.

 

Bu aygıtların en popülerlerinden biri olan IOS işletim sistemine sahip olan iPad, iPhone, iPod gibi mobil cihazlar veya akıllı telefonlar bilgisayarlarınız ile iletişime geçerek akıllı telefon yada mobil aygıtlarınız da ki kontak bilgileri, resimler, müzik dosyaları, video dosyaları gibi dosyalarınızı bilgisayarınıza kopyalamak yada bilgisayarlarınızdaki bu tür dosyaları mobil aygıtlarınıza yada akıllı telefonlarınıza kopyalamanızı yada tüm bunları senkronize etmenizi sağlamak için geliştirilmiş en güncel programlardan biri Apple iTunes dir diyebiliriz.

 

iTunes son sürüm indir ile yüksek teknolojiye sahip olan iPad, iPhone, iPod gibi cihazlarınızı hem yönetebilir hemde bilgisayarınızda bir medya aygıt olarak kullanılabilir. Program PC veya MAC üzerinde kullanılabiliyor olması Apple nin yazılım kalitesini de beraberinde getirmektedir. iTunes ile PC yada Mac da bulunan video, resim yada müzik dosyalarınızı otomatik bulabilir dosyalar içerisindeki albüm kapaklarını kullanarak albüm resmi altında listeleyebilirsiniz.

Akıllı play list, son ayarlanan play list yada albüm ismine göre oluşturulabilecek çeşitli listeleme yöntemlerine sahip.

 

 

Tüm bu özellikler video dosyaları için geçerli olmakla birlikte ayrıca alt yazı oynatma seçeneği de mevcuttur AAC teknolojisi sayesinde video ve ses dosyalarınızın kalitesini de arttıran program aynı zamanda başka bir ek programa gerek kalmadan multi medya dosyalarınızı DVD yada CD üzerini yazdırmanıza imkan vermektedir.

 

Program ayrıca akıllı cihazlarınıza video veya MP3 dosyalarını atarken otomatik olarak konvert ederek dosyalarınızı cihazınızın oynatabileceği formatlara düşürür ve bu işlemi yaparken en yüksek görüntü ve ses kalitesini sunar .

 

Son olarak program sayesinde akıllı cihazlarınıza satın aldığınız yada yüklediğiniz ücretsiz uygulamaları b program üzerinden de yönetebilir silebilir yada yeni uygulamaları iTunes üzerinden satın alarak cihazlarınıza yükleyebiliyor olmanız programın kullanım alanını bir adım daha öteye taşıyor.

 

Genel hatları ile kalitesi tartışılmaz Apple yazılım kalitesi kullanım kolaylığı açısından ilk etapta zorlanabileceğiniz ama kısa sürede alışabileceğiniz bir program.

IOS işletim sistemi aygıtlarınızı PC niz ile senkronize etmeniz için gerekli olan bu programın bilgisayarınızda yüklü olmasında fayda var diyor ve listemize geç de olsa ekliyoruz.

 

Program tabii ki Türkçe dil desteğine sahip ayrıca windows xp dahil windows 8 işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışıyor.

 

Processing your request, Please wait....
iTunes 105.61MB iTunes (64bit) 105.61MB
www.alindir.com açıklama yazısı ile ilgili hiç bir sorumluluk kabul etmemektedir, açıklamalar tamamı ile editörlerimizin kişisel tecrübelerininden alıntıdır. Ziyaretçilerimiz programları yasal çerçeve içerisinde kullanmalıdırlar. Yasal çerçeve dışındaki hiç bir kullanım şekli www.alindir.com tarafından hiç bir şekilde önerilmez ve desteklenmez.

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.