• Arayüz
  :
  türkçe ingilizce almanca fransızca italyanca portekizce ispanyolca rusça flemenkçe
 • Lisans
  : Ücretsiz
 • Güncelleme Tarihi
  : 30 Temmuz 2105
 • Yayımcı
  : Markus Persson
 • Ekleyen
  : Mehmet Fatih Merdamert
 • İşletim Sistemi
  : Windows 7, Windows 2000, Windows 8, Windows Vista, Windows XP, Windows 8.1
 • +daha fazla bilgi
Ekran Görüntüleri
 • Minecraft
 • Minecraft
 • Minecraft

Editör Puanı

4.5 stars

Kullanıcı Puanı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
İşleniyor...İşleniyor...

 

Minecraft Değişik Bir Strateji Oyunu

 

Minecraft, Oyunu oldukça hoş bir yapıya sahip, bu oyun sayesinde hayal gücünüzün sınırı yok diyebiliriz. Küçük kutucuklar ile kendi dünyanızı istediğiniz gibi şekillendirebiliyor hatta gündelik yaşamınızı, günlük hayatın hareketli mi yoksa sakin mi geçmesini siz belirleyebiliyorsunuz.

 

Oyun bizce çok farklı ve son zamanlarda internet aleminde strateji oyunları arasında oldukça yüksek trende sahip durumda.Yaratmak istediğiniz dünya nerede ise gerçek dünyadan farksız tek fark her şey kutucuklar dan oluşuyor. Minecraft son sürümü indir sayesinde dağlar,evler,dereler,denizler, ağaçlar kendi kendine hareket eden hayvanlar , otlaklar ,ormanlar, trenler ,tren yolları ,arabalar, gemiler  kısacası aklınıza gelen her şeyi yapabiliyorsunuz .

 

Bu objeleri programlayabiliyorsanız programladığınız şekilde hareket ediyor senaryo verebiliyorsunuz tehlikeli veya eğlenceli aktiviteler yapabiliyorsunuz .

 

Oyun biraz farmville tarzına benziyor ama burada ki fark tüm dünyanızı kendiniz yaratıyorsunuz ve tüm hareketleri kendiniz planlıyorsunuz .Minecraft son sürüm indir’ in ve kendiniz bir dünya yaratmaya çalışın.

Oyun denemeye değer değişik dünyalar yaratmayı seviyorsanız denemenizi tavsiye ederiz. Bu arada programı indirdikten sonra kurulum ardından otomatik olarak siteye yönlendiriliyorsunuz ve site ye üye olmanız gerekiyor.

 

Programın Windows 8 ile Windows XP arasındaki ve tabi bu iki işletim sistemi de dahil olmak üzere tam anlamı ile sorunsuz çalışabiliyor bu sayede hem yeni hemde eski bilgisayar kullanıcılarında da aynı anda ulaşmış oluyor diyebiliriz.

Basit mantığı ama sonsuz denebilecek seviyedeki çeşitliliği ve bitmeyen hikayesi ile kesinlikle deneyin diyebiliriz. Üstelik son yıllarda nerede ise fenomen olmuş bir oyun ve bu platforma binlerce yeni oyuncu katılıyor.

 

 

Kutucuklardan küplerden oluşan bu dünyadan yapabilecekleriniz nerede ise sınırsız diyebiliriz. Renk uyumlarını kullanarak yapacağınız görseller ve objeler belkide oyunun resmi sitesinden yayımlanabilir milyonlarca kullanıcıya ulaşan bu oyunu tavsiye listemizdeki yerini veriyoruz ve oyunda başarılar diliyoruz.

 

Uzun süredir güncelleme gelmeyen Minecraft a gelen son güncelleme ile birtakım bilinen hatalar giderilmiş , yeniden adlandırma kaldırılmış arayüz sunucusu daha hızlı çalışmaktadır.

 

Oyun ile ilgili son haberleri sitemizden takip edebilirsiniz

 

Processing your request, Please wait....
Minecraft 7.36MB Minecraft (Linux) 7.36MB Minecraft (MAC) 7.36MB
www.alindir.com açıklama yazısı ile ilgili hiç bir sorumluluk kabul etmemektedir, açıklamalar tamamı ile editörlerimizin kişisel tecrübelerininden alıntıdır. Ziyaretçilerimiz programları yasal çerçeve içerisinde kullanmalıdırlar. Yasal çerçeve dışındaki hiç bir kullanım şekli www.alindir.com tarafından hiç bir şekilde önerilmez ve desteklenmez.