• Arayüz
  :
  türkçe ingilizce almanca fransızca italyanca portekizce ispanyolca
 • Lisans
  : Ücretsiz
 • Güncelleme Tarihi
  : 02 Kasım 2015
 • Yayımcı
  : WiseCleaner
 • Ekleyen
  : Mehmet Fatih Merdamert
 • İşletim Sistemi
  : Windows 7, Windows 2003, Windows 8, Windows Vista, Windows XP, Windows Server 2008, Windows 8.1, Windows 10
 • +daha fazla bilgi
Ekran Görüntüleri
 • Wise Care 365 Free
 • Wise Care 365 Free
 • Wise Care 365 Free

Editör Puanı

4.5 stars

Kullanıcı Puanı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
İşleniyor...İşleniyor...

 

Güzel Bir Sistem Sağlığı ve Temizlik Programı

 

Wise Care Wise Care 365 Free bir sistem sağlığı tarayıcı ve temizlik programıdır.

 

Program güncel olarak sisteminizi tarayarak sisteminizi etkileyecek gereksiz dosyaları bulur ve siler aynı zamanda tarama sonrası kullanıcılara kurtarma noktası oluşturarak sağlıklı çalışma dönemlerini kaydeder. İşletim sisteminizde oluşabilecek olası sorunları kolayca gidermek için sisteminizi kurtarma noktasından geri yükleyebilirsiniz.

 

Wise Care 365 Free son sürüm indir ayrıca kayıt defterinde bulunan hataları da bularak otomatik olarak düzeltiyor gereksiz artık bir kayıt defteri ise silebiliyor.

 

Ayrıca program internet tarayıcılarının oluşturduğu cukie,artık dosya ,kırık dosya gibi dosyaları temizlediği gibi Temp ve Geçici internet klasöründeki gereksiz kayıtları da otomatik olarak silerek sistemin daha rahat çalışmasını sağlıyor ve bu gereksiz dosyalar sayesinde de disk alanınız gereksiz yere işkal etmemiş oluyor.

 

Program Türkçe dil desteğine sahip ve WiseCleaner firmasının güncel ve çok etkili bir programı diyebiliriz PC performansı adına çok başarılı  sonuçlar veren program Windows 8 desteği ve windows XP den sonraki tüm Windows işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışıyor.

 

Programın kullanımı çok basit kullanıcı dostu arayüzünde kafa karıştıracak çok fazla tuş bulunmuyor ki bu yeni kullanıcılar için oldukça güze bir özellik . Ayrıca windows 8 çizgileri taşıyan bir program kolay kullanımlı ve hızlı çözümler sağlayabilmesi ile kendinden söz ettirmeye başlamış.

 

Program genel hatları ile oldukça başarılı denemekte fayda var .

 

Processing your request, Please wait....
Wise Care 365 Free 5.99MB
www.alindir.com açıklama yazısı ile ilgili hiç bir sorumluluk kabul etmemektedir, açıklamalar tamamı ile editörlerimizin kişisel tecrübelerininden alıntıdır. Ziyaretçilerimiz programları yasal çerçeve içerisinde kullanmalıdırlar. Yasal çerçeve dışındaki hiç bir kullanım şekli www.alindir.com tarafından hiç bir şekilde önerilmez ve desteklenmez.
 • tolga

  arkadaşlar size bu programı şiddetle tavsiye ediyorum advadced sistem care sonra cleaner sonra glary ultietis bunları kullandım ama ben böyle program görmedim wise care içinde herşeyi barındırıyor sistem temizligi ve clenear falan hepsi içinde var kayıt temizleme ve birleştirme hız gereksiz dosya silme ve inanılmaz hızlı şekilde yapıyor bir çok programın paralı yaptıgı şeyi bu program ücretsiz yapıyor inanılmazda pc hızlanıyor serial no bulursanız işte ozaman tam olucak sizin için harika bir program bu..

 • İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.