3D MP3 Sound Recorder G2

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

3D MP3 Sound Recorder G2 5.1Üretici: Informatique TongSoft (Deneme Yazılımı)Gerçek 3 boyutlu ses kayıt programı ile MP3 kayıtları yapabilirsiniz.

3Boyutlu Ses Kayıt Programı


3D MP3 Sound Recorder G2 ile istediğiniz ses kaydını birçok kaynaktan kolaylıkla kayıt etmenize olanak sağlayan kullanımı kolay ve basitleştirilmiş bir ara yüze sahip olan 3 boyutlu ses kayıt programıdır. Ses kayıt konusunda bir çok program olmasına rağmen bir çoğu ile tam olarak istediğinizi yapamayabiliyorsunuz. Ses kaydı yaparken kullanığınız mikrofon, line-in girişi yada her hangi bir program ile çalıştırdığınız bir ses dosyası yada video dosyasının sadece sesini 3D MP3 sound recorder G2 sayesinde tek tıklama ile kyıt edebilirsiniz.

Peki programın başka ne gibi özellikleri var kayıt etmek istediğiniz sesleri kayıt esnasında her hangi başka bir programa ihtiyaç duymadan direkt olarak WAV, WMA, MP3, OGG gibi bir çok ses formatında kayıt imkanı sunuyor. Program direkt kayıt olanağını Windows Media Player, Flash Player, Power DVD, Winamp, Quick Time, RealPlayer gibi birçok program ile tam uyumlu çalışıyor olması kayıt etmek istediğiniz sesi bu programlar üzerinden direkt olarak da kayıt imkanı sunuyor.

3D MP3 Sound Recorder G2 sadece soft ortamdaki ses dosyalarını değil aynı zamanda program soft ortamdaki seslerin üzerine Kaset çalar, CD Çalar, veya mikrofon üzerinden veya line in girişinden gelen ses sinyallerini soft ortamda ki herhangi bir sesin üzerine çevrim içi olarak kayıt edebilir amatör yada profesyonel kayıtlar oluşturabilirsiniz. Programın bir diğer özelliği ise MSN, Skype, Yahoo Messenger gibi çevrim içi sesli sohbet programları ile de uyumlu çalışmaktadır ve sohbetlerinizi bu program ile istediğiniz ses formatında bilgisayarınıza kayıt edebilirsiniz. Programın kendi içerisinde gürültü engelleme özelliği olduğunu söylemeden de geçmeyelim.
Ayrıca ID3 etiketleme sistemi ile de kayıtlarınıza istediğiniz etiketi vererek ses kayıtlarınızı katagorize edebilirsiniz.

Program Windows 98 den bu yana yayımlanmış bütün işletim sistemleri ile de tam uyumlu çalışması ve kullanım kolaylığı ile vede aynı zamanda programın çevrim içi ses akışlarını kayıt etme gibi yüksek kalitedeki özellikleri sayesinde programın kesinlikle arşivinizde bulunması gerektiğini söylüyoruz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
FormatFactory
Ses, video, dijital fotoğraf gibi multimedya formatını tümünü dönüştürebilen ücretsiz bir format..

Total Video Converter
Dünya genelinde 15 milyondan faza indirilme oranı ile kendini kanıtlamış olan Total Video..

MacX Video Converter Pro
Videolarınızı yüksek çözünürlükte ve mobil cihazların formatına dönüştürmek istermisiniz.

GOM Video Converter
Gom Player dünya genelinde 50 milyonun üzerinde indirilme oranı ile en çok tercih edilen video..

MediaCoder
Etkili, hızlı, çoklu format desteği olan bir video, ses format değiştirme ve rippleme programı..

ConvertXtoDVD
ConvertXtoDVD, tam anlamı ile video dosyalarını DVD formatına çevirmek için tasarlanmış süper bir..