3DP Chip

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

3DP Chip 17.03Üretici: 3DP Chip (Ücretsiz)


3DP Chip 17.03 Ekran Görüntüsü

Bilgisayaralrımız da kullandığımız donanımların sürücüleri yani Driver kerinin güncel kalması önemlidir. 3DP Chip ise bu işlemi ücretsiz olarak otomatik olarak yapmaktadır.

Donanım Sürücüsü Bulma Ve Güncelleme Programı


3DP Chip ile bilgisayarınızın sahip olduğu donanım sürücülerini sürekli güncel tutabilirsiniz.

Öncelikle donanım ve sürücü nedir bundan bahsedelim. Bilgisayarınız da ki donanımların bir kaçı şunlardır Anakart, Ekran Kartı, Ses Kartı, Dahili Modem, Klavye, Mouse, Yazıcı, Tarayıcı, USB Portları, Ekran gibi kısacası bilgisayarınızın tamamını oluşturan parçalara donanım denir. Sıraladığımız bu donanımlar ve diğer ayrılabilir yada tümleşik donanımların hepsi işletim sistemi ile haberleşmek zorundadır.

Eğer bu donanımlar işletim sistemi ile uyumlu çalışmaz ise bilgisayarınız tam olarak çalışmaz yada hiç çalışmayabilir. Driver yanı Sürücü diye adlandırdığımız yazılımlar aslında bilgisayarınızda bulunan işletim sistemi ile donanım aygıtlarınızın arasındaki iletişimi sağlar ve sisteminizde bulunan tüm aygıtların sağlıklı olarak çalışmasını sağlar.

İşte bu aygıtların sağlıklı çalışması için bilgisayarımızdaki donanımların sürücüleri her zaman güncel olması önemli bir durumdur. İşte tam bu noktada 3DP Chip ve kur adımlarından sonra bilgisayarımızı tara ve sürücülerimizi güncellemeye başlar.

Sürücü bulma işi uzman kullanıcılar için yada teknisyenler için sorun olmasa da normal kullanıcılar için her zaman sorun olmuştur işte yazılım firmaları bu açığı görerek her bilgisayar kurulumu sonrası teknisyen çağırmaya gerek kalmadan bir kaç tık ile bu işi normal kullanıcıların da yapmasını sağlayacak programlar geliştirmişlerdir.

3DP Chip basit ve hızlı ara yüzü ile tüm donanımınızı tarar ve veri tabanındaki 20 bin e yakın sürücüden en doğru sürücüyü seçer ve bilgisayarınıza yükler. ayrıca bu sürücülerin yedeğini alır ve daha sonraki arızalarda yada yanlışlıkla silinen sürücüleri yeniden yükleyebilir.

Kullanımı çok kolay olan 3DP Chip yeni bilgisayar kullanıcılarına kesinlikle tavsiye ediyoruz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
SlimDrivers Free
Windows işletim sistemlerinin en sorunlu kurulum işlemlerinden biri driver yani sürücü bulma..

Driver Magician
Bilgisayarınızın sürücülerini otomatik olarak bulabileceğiniz güncel ve kullanışlı bir yazılım.

DriverScanner 2016
Yeni kurulan bir bilgisayar da en önemli işlerden biri de bilgisayardaki parçaların sürücülerini..

Driver Booster
Windows bilgisayarları için otomatik sürücü bulma ve yükleme programı.

3DP Net  Ekran Görüntüsü 3DP Net
Network kartı yada Ethernet kartı olarak bildiğimiz yerel ağ bağlantı kablolu yada kablosuz..

HWiNFO for DOS
HWiNFO for DOS bir sürücü tanımlama programıdır.