5KPlayer

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

5KPlayer 4.1Üretici: DearMob (Ücretsiz)


5KPlayer 4.1 Ekran Görüntüsü

5KPlayer Facebook, Yahoo, DailyMotion, Vimeo, Vevo, Metacafe, Vube, Vine, ustream, MTV, niconico, dahil olmak üzere herhangi bir online video sitelerine direkt olarak ulaşarak videoları izleyebilirsiniz.

Yeni Nesil 5K video Oynatıcı Program


5KPlayer, adından da anlaşılacağı gibi 5K HD / UHD video dosyalarınızı oynatabilen ve ayrıca müzik dosyalarınız çalabilen bir medya playerdir. Mükemmel kombinasyonu ve yeni tarzı ile ücretsiz medya / video oynatıcı  aynı zamanda iPhone ve iPad ekranına uygun video kayıt yapabilmekte. Program hatta 4K, 5K ve 8K Ultra HD video dosyalarını oynatabilmektedir. 5KPlayers ayrıca AVI, WMV, MKV, DivX, XviD, MP4, FLV, gibi video dosyası uzantılarını da oynatabilmektedir.

Ayrıca DVD, radyo ve çeşitli müzik dosyalarını çalmak için 5kPlayer programını kullanabilirsiniz. program 420 den fazla video ve ses codec'leri ile entegre edilmiştir. 5KPlayer son sürüm indir Facebook, Yahoo, DailyMotion, Vimeo, Vevo, Metacafe, Vube, Vine, ustream, MTV, niconico, dahil olmak üzere herhangi bir online video sitelerine direkt olarak ulaşarak videoları izleyebilirsiniz. Mac AirPlay iPhone özelliği ile AirPlay aktarım teknolojisi sayesinde, kablosuz PC'ye veya PC'den Apple TV ve hoparlörlere iOS cihazınızda 5KPlayer kullanmak ulaşmanız mümkün.

Yani ses sistem motoru sayesinde büyük ekranda videolarınızı daha zevkli izlemenize yardımcı olabilir. AirMirroring Kayıt özelliği ile yüksek kalite ile iPhone ve iPod ekranlarına uygun video kayıt edebilirsiniz. WIFi ve AirMirroring ile iphone oyun kayıt ya da iPhone demo videolarını oluşturmak için 5KPlayeri kullanabilirsiniz. Windows ve Mac işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışabilen programın tek eksiği Türkçe dil desteği olmaması onun dışında program genel hatları ile oldukça kullanışlı ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip. Denemeye değer ve piyasada henüz yaygınlaşmamış 5K video oynatıcı programlardan biri olarak sitemizdeki yerini veriyoruz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
GOM Player
GOMLab (GREETECH) tarafından kodlanmış olan bu mükemmel video ve ses oynatıcı dünya genelinde 100..

KMPlayer
KM player bilgisayarınız da kayıtlı olan videoları oynatabilen programlardan biridir.

Media Player Classic
Media player Classic, çok bilinen bir video oynatma programıdır.

3D Video Player
3 boyutlu videoları oynatabileceğiniz güncel bir yazılım olan 3D Video Player deneme sürümü ile..

Aiseesoft Blu-Ray Player
Blu-Ray oynatıcı programların başında helen Aiseesoft Blu-Ray Player oldukça kullanışlı ve kolay..

TVexe
İnternet Üzerinden HD TV izleyebileceğiniz güncel ve görüntü donma problemi nerede ise olmayan bit..