Ableton Live Mac

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Ableton Live Mac 9.5Üretici: ableton (Ücretsiz)


Ableton Live Mac 9.5 Ekran Görüntüsü

Ableton Live, ile istediğiniz müziği kendiniz kaydedin ve kendi stüdyonuzu kurmak mümkün.

Ableton Live  Ses, Stüdyo Kayıt Programı


Ableton Live,  sayesinde kendi stüdyonuzu kurabilirsiniz Profesyonel bir müzik kayıt programı olan Ableton ile size gereken sadece bir MAC  ve birde mikrofon .

Yaptığınız müzikleri canlı olarak kaydedebilir istediğiniz anda durdurabilir veya geri alıp tekrar üzerine kayıt yapabilirsiniz program sayesinde ihtiyaç duyduğunuz tüm hassas ses ayarlarını veya ses efektlerini veya kayıt üzerine remixler yapmanız çok kolay .

Program oldukça gelişmiş bir arayüze sahip bu tarz programlar arasında en kaliteli programlar arasında ilk 5 program arasında kendine rahatlıkla yer bulabilecek kapasitede olduğunu söyleyebiliriz.

Ancak Ableton henüz Türkçe dil desteğine maalesef sahip değil ancak görsel açıdan oldukça geniş ve zengin bir yapıya sahip olması bu açığını bir nebze kapatıyor olması İngilizce bilmeyenler için bir avantaj olabilir. Program bir çok Mac sürümü ile uyumlu çalışmakta den buyana tüm windows işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışıyor olması programın bu kadar geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olmasına yol açmış diyebiliriz.

Ableton Live  in FTP ve direkt  e mail desteği sayesinde kayıtlarınızı anında paylaşabilir yada internet üzerinde paylaşabilirsiniz .

Profesyonel müzik ile uğraşanlar için üst düzey bir program olarak denemeye değer demo sürümünü indirip kullandıktan sonra  tam sürümünü satın almayı kesinlikle düşüneceğinize eminiz .

Kendi müziklerini yapanlara tavsiye edilir .

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Express Scribe Mac
Mac bilgisayarlarda kullanabileceğiniz ses kayıt ve yazım uygulaması.

Audacity Mac
Mac için Audacity ücretsiz bir ses kayıt ve düzenleme programıdır.

Virtual DJ Mac
Mac işletim sistemleri için de bir sürümü bulunan Virtual DJ ile profesyonel kayıtlar..