Acala DVD Ripper Professional

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Acala DVD Ripper Professional 6.3.8.330Üretici: Acala Software (Ücretsiz)


Acala DVD Ripper Professional 6.3.8.330 Ekran Görüntüsü

Hem DVD Rippleme hemde akıllı cihazlar için çeşitli formatlarda videolar hazırlayabileceğiniz kullanımı basit bir DVD rippleme programı.

Mükemmel Bri DVD Sıkıştırma Programı


Acala DVD Ripper Professional  ile DVD dosyalarınızı kolaylıkla sıkıştırabilirsiniz. Film arşivi yapmak birçok kişinin en değer verdiği hobisidir. Onlarca farklı kategoride, binlerce farklı türdeki filmi arşivlemenin elbette ki belirli başlı zorlukları bulunmaktadır. Eğer küçük boyutlu bir film arşivine sahipseniz bilgisayarınızın hard diskinde filmlerinizi rahatça depolayabilir ve dilediğiniz an arşivinize ulaşabilirsiniz.

Eğer bilgisayarınızda bulunan hard diskin kapasitesini zorlayacak kapasitede bir arşiviniz varsa, o halde harici bir hard disk satın almanızın zamanı gelmiş demektir. Harici hard diskinizi her daim yanınızda taşıyabilir ve filmlerinize, müziklerinize, oyunlarınıza dilediğiniz an ulaşabilirsiniz.

Zaman içerisinde taşınabilir hard diskinizin kapasitesinin, arşivinize yeterli olmadığını görebilirsiniz. Bu durumda sizin için en iyi çözüm Acala DVD Ripper Professional indirmek olacaktır. Acala DVD Ripper Professional, arşivinizdeki DVD'leri oldukça küçük boyutlarda sıkıştırarak, hard diskinizde daha fazla yer açılmasına ve böylece çok daha fazla filmli arşivlemenize olanak sağlayacaktır.

Arşivinizde yer alan DVD formatlı filmlerinizi tek bir tuşa basarak mp4, 3gp, avi, wmv, mpeg gibi formatlara dönüştürebileceksiniz. Acala DVD Ripper Professional'ı kullanarak formatını değiştirdiğiniz video dosyalarının kalitesinde herhangi bir düşüş olmayacaktır. Bu programın yaptığı tek şey, DVD formatlı filmleri sıkıştırarak, boyutunu küçültmektir.

Acala DVD Ripper Professional'ın son derece kolay bir biçimde yönetilen ara yüzü bulunmaktadır. Dilerseniz, programın ara yüzünü kendi istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz. Dilerseniz, format dönüştürme işlemi bittikten sonra bilgisayarınızın otomatik olarak kapanmasını da sağlayabilirsiniz. Kullanım kolaylığı ve hızlı çalışması ile DVD lerinizi arşivlemek için çok kullanışlı bir program olarak tavsiye edebileceğimiz güzel bir çözüm programı.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey
Video İzle Acala DVD Ripper Professional:
Video İzle Acala DVD Ripper Professional:

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
FormatFactory
Ses, video, dijital fotoğraf gibi multimedya formatını tümünü dönüştürebilen ücretsiz bir format..

Total Video Converter
Dünya genelinde 15 milyondan faza indirilme oranı ile kendini kanıtlamış olan Total Video..

MacX Video Converter Pro
Videolarınızı yüksek çözünürlükte ve mobil cihazların formatına dönüştürmek istermisiniz.

GOM Video Converter
Gom Player dünya genelinde 50 milyonun üzerinde indirilme oranı ile en çok tercih edilen video..

MediaCoder
Etkili, hızlı, çoklu format desteği olan bir video, ses format değiştirme ve rippleme programı..

ConvertXtoDVD
ConvertXtoDVD, tam anlamı ile video dosyalarını DVD formatına çevirmek için tasarlanmış süper bir..