Ace Utilities

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Ace Utilities 6.1.0Üretici: AceLogiX (Deneme Yazılımı)


Ace Utilities 6.1.0 Ekran Görüntüsü

Sistem Bakım ve onarım programı olarak tasarlanmış olan Ace Utilities farklı araçları ile bilgisayarınızı en iyi performansta çalışmasını sağlayabilir.

Bilgisayarın Performans Artıran Optimizasyon Programı


Ace Utilities, programı bilgisayarınızdaki tüm çerezleri, gereksiz bilgileri , silme sonucunda geride kalan dosya uzantılarını ve daha birçok şeyi temizleyerek  bilgisayarınızın hızlanmasını ve performansının artmasını sağlayan tamamen ücretsiz sistem optimizasyon programıdır.

Bu program sayesinde bilgisayarınızdaki tamamen gereksiz yer kaplayan ve bilgisayarınızın tam kapasitede çalışmasına engel olan çerez bilgilerini, internet geçmişini, çöp kutusundaki dosyaları temizleyerek bilgisayarınızın tadını sonuna kadar çıkartabileceksiniz.

Normalde bu tip programlar ücretli olmasına rağmen Ace Utilities bizlere ücretsiz deneme imkanı sunuyor. Ace Utilities programı alanında keni adını duyuran bir programdır. Sadece bilgisayarınızın değil internet tarayıcınızın bile daha rahat çalışması için tüm gerekenleri çok kısa bir sürede yapar.  Kısacası bu program ile bilgisayarınızın açılış hızını kısaltabilir , bilgisayarı hızlandırabilir, temizleyebilir, bilgisayarın güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz bir şekilde Ace Utilities 'i hemen indirebilir ve kolay kurulum arayüzü ile hızlı bir şekilde kurup hemen bilgisayarınızı hızlandırmaya ve temizlemeye başlayabilirsiniz.

Kullanımı kolay ve sorunsuz bir şekilde çalışan bu program sayesinde bilgisayarınız daha hızlı ve performanslı çalışacak

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
RamDisk Plus
RamDisk Plus sabit disk üzerinde Sanal bir Ram oluşturma programıdır.

ARO 2015
Aro 2015 oldukça başarılı bir performans ve genel bakım programıdır.

Advanced SystemCare Free
Windows için sistem bakım aracı, 250 milyon üzerinde kullanıcısı ile dünya genelinde en çok..

CCleaner
Sürekli güncellenen bir sistem bakım ve optimizasyon aracı olan CCleaner ile işletim sisteminizi..

Windows 7 Manager
Windows 7 için özel olarak üretilmiş olan bu bakım aracı ile işletim sisteminizin bakımlarını..

TuneUp Utilities 2014
AVG PC TuneUp , hızlı bir işletim sistemi kimin hayali değildir ki insan hep Windows işletim..