Active@ Hard Disk Monitor

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Active@ Hard Disk Monitor 3.1.6Üretici: Active Data Recovery Software (Deneme Yazılımı)


Active@ Hard Disk Monitor 3.1.6 Ekran Görüntüsü

Kişisel bilgisayarlarınızın performansı hard disk‘iniz ile doğru orantılıdır. Hard diskinizin daha performanslı ve daha verimli çalışması için optimizasyonun yapılması için kullanılabilecek bir yazılım.

Hard Disk İzleme ve Optimizasyon Programı

 
Active@ Hard Disk Monitor,  Hard disk analiz programıdır. Kişisel bilgisayarlarınızın performansı hard disk ‘iniz ile doğru orantılıdır. Hard diskinizin daha performanslı ve daha verimli çalışması için optimizasyonun yapılması önemlidir. Ayrıca olası problemleri önlemek için sabit diskinizi izlemeniz bilgisayarınızın ve hard diskinizin daha sağlıklı çalışmasını sağlayacaktır. Active@ Hard Disk Monitor programı, sabit diskinizi izlemeniz için geliştiriliş en etkili yazılımlardan biridir. Sabit disklerinizde bilgileri depolar ve istediğiniz zaman geri okutursunuz. Bu işlemi yaparken sabit diskinizin dönme hızı, sıcaklığı gibi bir çok faktör etkilidir.

Optimizasyonu sağlam yapılmış bir sabit diskin ömür her zaman daha uzun olur ve verimli çalışır. Ayrıca optimizasyonu yapılmış ve sürekli izlenen sabit diskler ile problemleri önceden tahmin ederek olası veri kayıplarını önleyebilirsiniz. Active@ Hard Disk Monitor programı sayesinde artık hard diskleriniz daha güvenli, daha sağlıklı ve daha verimli çalışabilecek. Bu programın kolaylaştırılmış arayüzü sayesinde kolay olarak sabit diskinizi ve değerlerini izleyebileceksiniz. Bu program sayesinde sabit diskinizin sıcaklığı, dönme hızı ve benzeri parametreleri kolaylıkla ve dilerseniz grafiksel olarak izleyebileceksiniz.

Programın eksik yanı ise Windows 8 desteğinin henüz olmaması ama program Windows 98 den bu yana yayımlanmış olan bütün işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışmaktadır. Bu program sayesinde sabit diskinizi rahatlıkla optimize edebileceksiniz. Tüm kullanıcıların rahat kullanabileceği ve faydalı bir programdır.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
MiniTool Partition Wizard Free Edition
Alternatif olarak kullanabileceğiniz bir başka hard disk partition yapılandırma programı küçük ve..

DriverMax
İşletim sistemlerinin en çok ihtiyaç duyduğu programlardan biri sürücü bulma programı.

TeraCopy
TeraCopy hızlı bir dosya kopyalama programıdır.

Duplicate Cleaner
Bilgisayarlarımızın kapasiteleri genişledikçe farkında olmadan aynı dosyalardan 1 den fazla sabit..

Total Commander
İşte size hem local hemde FTP üzerinde kullanabileceğiniz mükemmel bir dosya yönetim programı.

EaseUS Partition Master Free Edition
Partition Magic programına alternatif olabilecek Easeus Partition Master Free Edition sürekli..