Active@ KillDisk

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Active@ KillDisk 10.1.1Üretici: LSoft Technologies (Deneme Yazılımı)


Active@ KillDisk 10.1.1 Ekran Görüntüsü

Sabit disklerimiz bilgisayarlarımızın ömrü boyunca kayıt ettiğiniz bütün verileri içerisinde tutan bir depolama aracıdır.

Disk Verilerini Kökünden Silme Programı


Active@ KillDisk, diskiniz üzerinde bulunan verileri en ince ayrıntılarına kadar silmenize yarayan çok işlevli ve güçlü bir yazılımdır. Sabit disklerimiz bilgisayarlarımızın ömrü boyunca kayıt ettiğiniz bütün verileri içerisinde tutan bir depolama aracıdır. Yüklediğiniz bütün programlar, dijital fotoğraflar, filmler, müzik dosyaları , belgeler kısacası kayıt altına aldığınız her şey bilgisayarlarınızın sabit diskinde kayıt altına alınır.

Kayıt altına aldığınız verileri istediğiniz zaman diskinizden silebilirsiniz. Ancak her ne kadar silinir desek de aslında normal şartlarda delete tuşu yada çöp kutusunu boşaltarak sildiğiniz hatta format atmak verilerinizin tam olarak silinmesini sağlamaz. Sabit disklerin yapısı gereği silinmeyen verilerin üzerine yeni veriler eklendikçe eski verinin üzerine yazılır ve eski veriler asla kaybolmaz tabii ki normal silme yöntemleri ile. Örneğin diskinizde sizin için önemli kişisel bilgileriniz var ancak bu bilgileri sildiniz ancak diskinizi sattınız yada birine verdiniz. Bir çok disk ve veri kurtarma programları ile sildiğiniz yada format attığınız diskiniz den eski verileriniz kolaylıkla geri çağırılabilir.

Peki bu tip sorunları nasıl engellenir ? Active@ KillDisk tam olarak bu iş için tasarlanmıştır. program sayesinde diskinizin yüzeyini en ince ayrıntısına kadar silebilir ve eski verilerinizin tamamını diskinizden kaldırabilir ve tamamı ile temiz bir disk elde edebilirsiniz. Active@ KillDisk programı ile silinen bir disk den verilerin geri çağırılması asla mümkün olmamaktadır. Program sabit diskler, SSD, USB sürücüler, flash bellek kartları, SCSI sürücüleri, ZIP sürücüler ve daha fazlasını destekler. Önyüklenebilir ortamı çalışabilir ve disket yada cd sürücüler üzerinden sisteme yüklenebilir ve özellikleri çalıştırılabilir. DoD 5220.22-M dahil olmak üzere 23 ayrı güvenlik standartlarını destekler.

Ayrıca tüm HDD üzerindeki verileri ve USB diskler (işlemi fiziksel diskler veya mantıksal diskin yüzeyinden TÜM verileri kaldırır ve siler. Program sadece ota ve küçük boyutlu diskleri değil aynı zamanda büyük ölçekli RAID disk dizileri de desteklenmektedir

Güvenlik Standartları:

Bruce Schneier's algorithm, Canadian OPS-II, DoD 5220.22 M, Gutmann's algorithm, German VSITR, HMG IS5 Baseline, HMG IS5 Enhanced, Navso P-5329-26 (RL), Navso P-5329-26 (MFM), NCSC-TG-025, Russian GOST p50739-95, US Army AR380-19, US Air Force 5020, One-pass zeros method, One-pass random characters method, User defined method gibi güvenlik önlemlerini de destekler.

Tüm bu üstün özellikleri ve geniş işletim sistemleri desteği sayesinde tam da istediğiniz program olabilir. Üstelik programın DOS desteği de mevcuttur.
Yeni Versiyondaki Değişiklikler:
Ultimate paketi: DOS, Windows, Linux, Linux Konsol desteği. Yeni Linux paketlerini: 32-bit / 64-bit Linux ve Konsol desteği. Boot Disk Creator KillDisk başlangıç ​​için kurulum özelliği.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Bios Agent Plus
BIOS yani bir bilgisayarın temel olarak giriş çıkış işlevlerini süren bir yazılımdır.

Google Maps with GPS Tracker
Google hartalarını kullanarak GPS üzerinden yer belirleme programı.

Product Key Explorer
Bilgisayarınızda kullandığınız yazılımların ürün anahtarlarını tarayıp listeleyerek daha sonra..

VMware Workstation
Bir bilgisayarın tam anlamı ile çalışabilmesi için bir işletim sistemleri ne ihtiyaç duyar.

d3dx9_43.dll
d3dx9_43.

Kingo Android Root
Android cihazlarınıza root atmak her ne kadar tavsiye edilmeyen bir durum olsada yinede denemek..