Ad-Aware Free Antivirus +

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Ad-Aware Free Antivirus + 11.12.945.920Üretici: Lavasoft (Ücretsiz)Ad-Aware Free Antivirus, en çok kullanılan anti-spy, ad-aware, malware (malicious software) ve virüs tarama programlarından biridir.

Çok Kullanışlı Bir Antivirüs Programı


Ad-Aware Free Antivirus, en çok kullanılan anti-spy, ad-aware, malware (malicious software) ve virüs tarama programlarından biridir.

Bu programın son versiyonu sayesinde bilgisayarınızın tam anlamı ile koruma altına alabiliyorsunuz. Dünya genelinde 400 milyonun üzerinde  indirilme başarısı ile dikkatleri üzerine toplayan program ile gerçek zamanlı tarama özelliği ile aktif saldırılara karşı koruma altında oluyorsunuz.

Ad-Aware free aslında virüs korumasından ziyade bir anti-spy ,anti-malware ve trojan tarzı kötü amaçlı yazılımlar ile mücadele etmesi için tasarlanmıştı. Yıllar içinde oluşan database ve tecrübeleri ile birleşince Lavasoft Ad-Aware free  ye anti-virüs özelliği  de ekleyerek tüm sorunları tek paket programda çözmeyi amaçlamış.

Kategorisinde dünya sıralamasının ilk 4 ürünü ile işkal eden program sayesinde Tüm spy-malware,adware ve virüslere karşı çok etkili bir program ,ayrıca başlangıç programlarını da yönetebildiğiniz bu program sayesinde , sisteminizdeki geçici,gereksiz veya artık dosyaları da bulup silebiliyorsunuz.

Gerçek zamanlı tarama ve web sayfaların da gizlenmiş olan virüslere karşı oldukça başarılı sonuçlar veren program dünya genelinde son bir hafta da 30 binin üzerinde indirilmiş bir hafta da bu kadar indirilme oranı olduğunu göz önüne alırsak programın ne kadar başarılı olduğu bir kez daha ortaya çıkıyor.

Türkçe dil desteği sayesinde kullanım nedenleri arasında kesinlikle yer alabilecek bir program olan Ad-Aware Free Antivirus + son sürüm indir Windows XP sonrası yayınlanmış diğer windows işletim sistemleri ile de tam uyumlu çalışmakta.

Basit ve kullanışlı arayüzü kullanımı kolay bir çok işlemi otomatik olarak yapabilen program tavsiye listemizdeki yerini alıyor. Son sürümündeki yenilikler ile de daha hızlı ve daha kesin sonuçlar alabileceğiniz bir program.

Yeni Versiyondaki Değişiklikler:
Kritik bırakma güncelleme. Windows 10 uyumluluğu arttırılmış. Geliştirilmiş Kurulum prosedürü eklenmiş.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Combofix  Ekran Görüntüsü Combofix
Dünya genelinde 40 milyondan fazla indirilmiş ve kullanılmış olan neredeyse mükemmel denecek kadar..

AdwCleaner
Ücretsiz bir Anti-Adware programları arasında en güncel ve en etkililerinden biri olan AdwCleaner..

Junkware Removal Tool
Windows 10 da çalışabilen combofix benzeri programların en etkililerinden biri olan Junkware..

Avast Premier
İnternet güvenliğinde her özelliği isteyenler için yerel ağınızı dahi güçlendiren, alışveriş ve..

Malwarebytes Anti-Malware
Son yıllarda internet kullanımının artışı ile casus yazılımlarında artış göstermesi de tabiiki..

IObit Malware Fighter
Sektöründe en çok kullanılan anti-malware ve ana sayfa değiştiren programları bulup yok eden..