Adblock Plus for Mozilla Firefox

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Windows Network ve İnternet Tarayıcı Eklentileri Adblock Plus for Mozilla Firefox

Adblock Plus for Mozilla Firefox 2.8.1Üretici: Adblock Plus (Ücretsiz)Mozilla Firefox kullanıcılarına özel geliştirilmiş olan reklam engelleme eklentisi.

Mozilla Firefox Reklam Engelleme Programı


Adblock Plus bir reklam engelleme programıdır. Daha doğrusu Program sayılmaz bir eklenti biçiminde tarayıcılara yüklenen bir eklentidir. Daha önce Chrome için olanını paylaştığımız Adblock Plus internette surf yaparken rahatsız edici reklamlardan kurtulmanıza olanak sağlıyor. Bu eklenti sayesinde reklamları engelleyebiliyor ve bu sayede tarayıcınızı hızlandırabiliyorsunuz.

Eklentinin Chrome sürümünde de bahsettiğimiz gibi rahatsız edici pop-up ve splash reklamlardan kurtulmanıza olanak sağlar ve bu sayede gereksizce internet önbelleğinizi dolduran gif,animasyon gibi resim dosyalarının önüne geçerek tarayıcınızı hızlandırmış olursunuz. Bu eklentiyi aktif ederek reklamlardan kurtulabilir daha sonra tekrar kapatarak ise reklamları görebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan ve deneme sürümü olmayan eklentiyi hemen mozilla tarayıcınıza kurarak reklamsız bir surf deneyimi yaşayabilir,hızlı bir internetin keyfini sürmeye başlayabilirsiniz. Aslında web sitelerindeki reklamlar sayesinde siteler daha da büyüyerek kullanıcılarında daha kaliteli içerik sağlayabilmek için kaynak olarak kullanılabilir ki bu oldukça etkili bir yöntemdir, ancak reklamcılığı abartarak gezindiğiniz sayfalarda ikide bir ekranınızda beliren reklamlar internet ortamındaki tadınızı kaçırabilir işte bu noktada  Adblock Plus for Mozilla firefox bu tip rahatsız edici durumlardan sizi kurtarabilir.

Daha kaliteli bir internet deneyimi için Adblock Plus for Mozilla Firefoxu denemenizde fayda var diye düşünüyoruz vede tavsiye listemize ekliyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey
Video İzle Adblock Plus for Mozilla Firefox:
Video İzle Adblock Plus for Mozilla Firefox:

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Adobe Flash Player
Adobe Flash Player Internet Explorer ve diğer Browserler için geliştirilmiş bir video, animasyon..

Adblock For Chrome
Google Chrome için kodlanmış bir reklam engelleme programı daha doğrusu Google Chrome Web..

Microsoft Silverlight
Silverlight, WPF işlevli görsel uygulamalar tekniğiyle video ve ses ile ilgili tüm uygulamaların..

Adobe Flash Player
Adobe Flash Player bir çok tarayıcıda flash ile yazılmış uygulamaları görüntülenmesini sağlayan..

Java RunTime Environment  Ekran Görüntüsü Java RunTime Environment
Java hem internette hemde lokal bilgisayarlarda kullanılan bir eklentidir ve bu eklenti olmadan..

Google Toolbar
İnternet Explorer de daha hızlı olarak google a ulaşabileceğiniz arama çubuğu ve yan eklentileri..