AdFender

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

AdFender 2.30Üretici: AdFender (Deneme Yazılımı)


AdFender 2.30 Ekran Görüntüsü

Splash ve Popup reklamları önleyen güncel programlardan biri olan AdFender windows 10 uyumu ile göz doldurmaya devam ediyor.

Splash ve Popup Reklam Önleyici Program


AdFender, İnternette gezerken karşılaştığınız sağdan sola çıkan Splash ve Popup reklamları önleyen güncel ve çok kullanılan bir yazılımdır. İnternette gezinirken hemen hemen herkesin hoşlanmadığı web sayfasının sağından solundan fırlayarak karşınıza çıkan sinir bozucu reklamlardır diyebiliriz. Normal şartlarda internetten reklamlar tabii ki kitlelere ulaşmanın güzel bir yöntemidir ancak bu yöntem son yıllarda o kadar insanların gözüne sokulmaya çalışılıyor ki web sitelerini ziyaret edenlerin hem sinirini bozuyor hemde ulaşılmak istenen bilgiye de bir türlü ulaşamaz hale geliyor.

İşte bu noktada AdFender derdinize derman olabilir nasıl mı programın uyguladığı özelleştirilebilir filtre sistemi ile hangi tür reklamların çıkmasını istemiyorsanız ilgili reklam türlerini filtre sistemine eklemeniz yeterli. Programın desteklediği Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Safari, Avant Browser, Comodo Dragon Epic, Maxthon gibi web tarayıcıların yanında Çevrim içi mesajlaşma programları olan ICQ, Trillian, Windows Live Messenger, Yahoo! Messenger, Skype yada Facebook messenger gibi mesajlaşma programlarındaki reklamları da engelleyebilir.

Ayrıca P2P uygulamaları BearShare, BitComet, Vuse, iMesh, Pando gibi dosya paylaşım programlarındaki reklamları da engelleyebilir. Programın sinir bozucu reklamları önlemesinin yanında bir diğer özelliği de reklamları önlemesinden dolayı gereksiz bant kullanımının da önüne geçerek daha hızlı bir internet deneyimi sağlamış olacaktır. Genel hatları ile basit ama etkili bir program olan AdFender dünya genelinde milyonlarca kez indirilmiş güncel ve güçlü bir reklam önleyici programdır. Programın şuan için Türkçe dil desteği bulunmamaktadır ancak kullanımı oldukça kolay olduğu için birkaç kelime ingilizce kelime ile programı rahatlıkla kullanabilirsiniz; Windows XP ve sonrasındaki bütün işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışmaktadır .

Sizde eğer sağdan soldan fırlayan alakasız reklamlardan kurtulmak istiyorsanız AdFender i denemenizde fayda var diyoruz.

Yeni Versiyondaki Değişiklikler:
- İzinli olan siteleri ekleyebileceğiniz izinli siteler seçeneği . - Güncellenmiş filtresi motoru. - Listelenmiş reklam domainleri ile Malware etki filtre listesi. - Güncellenmiş filtre listesi. - Internet Explorer tarama geçmişini sorunu çözüldü. - Yüksek CPU kullanımı azaltıldı. - XMLve Http Filtreleme için destek eklendi. - Cyberfox, SlimBrowser ve SeaMonkey için destek eklendi. - Özel öğe gizleme kuralları ile çalışma sorunları giderildi. - Diğer küçük hata düzeltmeleri.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Spotflux
İnternette erişemediğiniz siteler mi var ?

PC Agent
Bilgisayar ajanı yani bilgisayarınızda yapılan bütün işlemleri kayıt eden ve sizin belirlediğiniz..

Free Keylogger Pro
Bilgisayarınızdaki sizden habersiz yapılan işlemleri takip etmek için kullanabileceğiniz güncel..

Anti-Porn parental controls
Cinsel ve kötü amaçlı içeriklere sahip olan siteleri engelleyen güncel bir yazılım.

Child Control
Child Control 2015 sayesinde artık çocuklarınızın interneti yada bilgisayarı ne kadar kullanması..

Kidlogger
Ebeveyn kontrol ve personel takip programı olarak kullanabileceğiniz Kidlogger.