Adobe AIR

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Adobe AIR 21.0Üretici: Adobe Systems (Ücretsiz)


Adobe AIR 21.0 Ekran Görüntüsü

Adobe 'nin ürünü olan Adobe AIR programı çeşitli programlama dilleri ile oluşturulmuş web sitelerini masa üstünde anlık takip etmenizi sağlayan bir yazılımdır.

Adobe AIR Programı


Sürekli takip etmek zorunda kaldığımız web siteleri olabilir. Bu web sitelerine sürekli girmek ya da yenilikleri tam zamanlı olarak takip etmek bir hayli zordur. Özellikle başka bir iş başındayken aynı anda web sitesine girmek zaman kaybı olacaktır. Adobe 'nin ürünü olan Adobe AIR programı çeşitli programlama dilleri ile oluşturulmuş web sitelerini masa üstünde anlık takip etmenizi sağlayan bir yazılımdır. Açık kaynak kodlu olmasından dolayı birçok web programcısına yardımcı olmuştur. Bu program web projelerinizi masa üstü programı .exe olarak görmenizi sağlar. HTML, Javascript, Flash v.b. temel web programlama dillerini kullanarak masa üstü yazılımı üretmenize yardımcı olur.

Kısacası çeşitli zengin web programlama dilleri ile proje geliştiren yazılımcıların uygulamaları farklı platformda çalışsada, farklı veritabanlarına ihtiyaç duysalarda Adobe AIR sayesinde bu uygulamaları masaüstünde çalıştırabilirler. Ayrıca dilediğiniz uygulamayı tarayıcı olmadan takip edebilme imkanı sunar. Adobe AIR programının bilgisayarın kaynaklarını normalinden fazla kullandığından dolayı yüksek sistemli bilgisayarlara ihtiyaç duyulmaktadır.

Sistemi güçlü olmayan kullanıcılar tarafından pek tercih edilmez çünkü bilgisayarınızın performansını düşürme tehlikesiyle karşı şarıya kalırsınız. Bu program sayesinde ".air" uzantıları dosyaları programa kolayca entegre edebilir ve işlemlerinizi kontrol edebilirsiniz. Adobe AIR programı tüm tarayıcıları desteklemektedir ve mobil versiyonuda bulunmaktadır. Kurulum sonrasında kişisel ayarlarınızı yapabilirsiniz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Restorator 2007
Restorator 2007 , Windows programlarını modifiye edebileceğiniz güzel ve basit bir program.

MDB Viewer Plus
Microsoft Access Dosyalarını kolaylıkla görüntülemenizi sağlayan ücretsiz bir Veri Tabanı..