Warning: curl_exec() has been disabled for security reasons in /home/alindir/public_html/sources/misc/classes2.php on line 481
Adobe Acrobat Reader DC Son Sürüm İndir - Ücretsiz PDF Görüntüleme Programı - Alindir

Adobe Acrobat Reader DC

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Windows İş Programları PDF Programları Adobe Acrobat Reader DC

Adobe Acrobat Reader DC 2015.020.20039Üretici: Adobe Systems (Ücretsiz)PDF Programları arasında en ünlüsü, aslında PDF formatının geliştiren ADOBE firmasının PDF okuma programı üstelik ücretsiz.

Dünyada En çok Kullanılan PDF Okuyucu Program


Adobe Reader DC, başlıkta da belirttiğimiz gibi dünyanın en çok kullanılan PDF belgelerini okuyabilen programdır.

PDF dendiği anda aklımıza gelen  ilk program hiç şüphesiz Adobe Reader DC dir. Program bilinen tüm PDF dosya türlerini okuyabilir içerisinde aramalar yapabilir vede bölebilir Ayrıca program ile belgelerinizi dijital olarak imzalayabileceğiniz gibi tek tık ile yazıcıdan doküman olarak alabilir aynı zaman da iki ayrı pdf dosyasını birleştirebileceğiniz özelliklere sahip.

Kullanımı çok kolay olan Adobe Reader ofis çalışanları için vazgeçilmez programlardan biri olarak iş hayatımıza yıllar önce girmesi ile yerini oldukça sağlamlaştırmış rakiplerinden yıllar önce uzak ara öne geçmiş çok sağlam çalışma açısından oldukça sabit bir program olarak karşımıza çıkmıştır.

Fakat programın bu versiyonunda adından da anlaşılacağı gibi sadece pdf dosyalarınızda okuma işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz ayrıca sistem kaynaklarını birazcık fazla kullanmakta fakat günümüzdeki işlemci, ram ve disk teknolojilerinin hız konusundaki gelişimi sayesinde hiç bir sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyoruz.

Adobe reader DC tabii ki Türkçe dil desteği mevcut olması ve Adobe'nin kalitesini de unutmamak gerek ayrıca program windows işletim sistemlerinin hemen hemen tamamına hitab ediyor ve en popüler Windows işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışmaktadır.

Tüm bu özellikleri ile kullanım kolaylığı ve alışılmış tasarımı ile her bilgisayarda mutlaka olması gerektiğini belirterek kesinlikle tavsiye ediyoruz ve sitemizdeki haklı yerini veriyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Foxit Advanced PDF Editor
Foxit Advanced PDF Editor, PDF dosyalarınız üzerinde değişiklik yapabileceğiniz bir programdır.

doPDF
doPDF Free PDF Converter bir PDF dönüştürücü programdır.

PDF Compress
PDF dosyaları normalde zaten sıkıştırılmış boyutları düşürülmüştür, ancak içeriği fazla olan PDF..

Nitro PDF Reader
Her tür pdf dokümanını okuyabilen aynı zamanda doküman üzerinde değişiklik yapabileceğiniz..

Xtreme PDF Converter VCL
XtremePDFConverter VCL PDF dosyalarınız üzerinde değişiklik yapma programıdır.

PDF995 Printer Driver
Bir yazıcıdan beklediğiniz tüm özelliklere sahip bir PDF printer programı.