AdwCleaner

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

AdwCleaner 7.0.3.1Üretici: Xplode (Ücretsiz)


AdwCleaner 7.0.3.1 Ekran Görüntüsü

Ücretsiz bir Anti-Adware programları arasında en güncel ve en etkililerinden biri olan AdwCleaner sürekli güncellenen veri tabanı ile nerede ise rakipsiz.

Etkili Bir Adware Programı 


AdwareCleaner, bir adware programıdır tarayıcınızda beliren istenmeyen reklamları engelleyici bir programdır. Ayrıca tarayıcınızın adres çubuğuna yerleşen otomatik yönlendirme uzantılarını da sisteminizden kaldırır adwarecleaner tamamı ile ücretsiz bir programdır.

Program tara ve sil modu sayesinde oldukça pratik ve kullanışlı bir hale gelmiş. program sadece reklam programlarını değil aynı zamanda  tarayıcı ana sayfa değiştiren yazılımları da bulup yok edebiliyor.

Offers by context , alibabaoffer, Offers by context ads,WebSpades, Browse Mark, LinkiDoo, Surftastic, Cinema plus, Cinema-Plus-1.4c, Cinema-Plus-1.3, Cinema-Plus-1.5 PC Performer, Driver Performer, Flv Player, Jet Browser, Yontoo, veya  Amazon, Walmart, Best Buy, Ebay, Portal Sepeti  ve daha bir çok yapışkan tarayıcı reklamlarından kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Yukarıdaki tüm ve daha birçok reklam yönlendirmelerini ve Offers by context Pop up pencelerini bu program ile rahatlıkla ve kısa bir sürede kaldırabilirsiniz. Bu tip yazılımlar oldukça can sıkıcı olabiliyor özellikle tarayıcı açılış sayfasını değiştiren programlardan tamamı ile kurtulmak için çok güzel bir çözüm olabilir. Hatta denediğimiz tüm bilgisayarlarda kesin sonuç aldığımızı da rahatlıkla söyleyebiliriz.

Program hem bu tip yazılımları bulup yok ediyor hemde yeni bir program yükleme esnasında bu tip bir yazılım var ise bu yazılımları sisteme sızmasınıda engelleyebiliyor. AdwareCleaner  aynı zamanda toolbar ve tarayıcılarınızın anasayfa adresini değiştiren eklentilerden de kurtulmanızı sağlıyor ve sinir bozucu eklentilerden otomatik yönlendirilmelerden de kurtuluyorsunuz.

AdwCleaner ile  aynı zamanda sisteminize potansiyel anlamda zarar verebilecek yazılımları da tespit etme yeteneğine sahip oldukça basit ama kullanışlı bir programdır. Windows işletim sistemleri ile tamamı ile tam uyumlu çalışan bir program olarak listemizdeki yerini alıyor.

Ayrıca Türkçe dil desteği olan bir program olarak ayrıcalığını ortaya koyuyor.

Kolay kullanımı ve basitleştirilmiş arayüzü sayesinde oldukça etkili bir güvenlik ve koruma sağlaması sayesinde tavsiye listemizde yerini alıyor.

Programın Türkçe dil desteği yanında Windows XP ve sonrası için yayınlanmış olan olan bütün Windows işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışmaktadır.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Combofix  Ekran Görüntüsü Combofix
Dünya genelinde 40 milyondan fazla indirilmiş ve kullanılmış olan neredeyse mükemmel denecek kadar..

Junkware Removal Tool
Windows 10 da çalışabilen combofix benzeri programların en etkililerinden biri olan Junkware..

Ad-Aware Free Antivirus +
Ad-Aware Free Antivirus, en çok kullanılan anti-spy, ad-aware, malware (malicious software) ve..

Avast Premier
İnternet güvenliğinde her özelliği isteyenler için yerel ağınızı dahi güçlendiren, alışveriş ve..

Malwarebytes Anti-Malware
Son yıllarda internet kullanımının artışı ile casus yazılımlarında artış göstermesi de tabiiki..

IObit Malware Fighter
Sektöründe en çok kullanılan anti-malware ve ana sayfa değiştiren programları bulup yok eden..