Animated Wallpaper Maker

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Windows Masaüstü Programları Ekran Koruma Animated Wallpaper Maker

Animated Wallpaper Maker 4.0Üretici: DesktopPaints (Ücretsiz Deneme)Animated Wallpaper Maker bir masa üstü duvar kağıdı animasyon yapma programıdır.


Duvar Kağıdı Oluşturma Programı


Animated Wallpaper Maker bir masa üstü duvar kağıdı animasyon yapma programıdır.

Program sayesinde istediğiniz her hangi bir fotoğrafı güzel bir animasyon duvar kağıdına dönüştürmeniz mümkün , Programın animasyon menüleri sayesinde resim veya resimlerin üzerinde değişiklikler yapabilir yada yeni animasyonlar ekleyebiliyorsunuz. Program oldukça başarılı ve kullanımı çok basit tasarlanmış hatta o kadar kolay ki 3 tıklama ile bile bir animasyon yapabiliyorsunuz.

Programı kullanabilmek için çok fazla tecrübeniz bile olmasına gerek yok program ara yüzü kullanıcı dostu yönü özellikle düşünülerek dizayn edilmiş ve programın yönergelerini takip ederek istediğiniz animasyonları yaratabiliyorsunuz.

Programın en güzel yanlarından biri ise Windows XP ile Windows 8 arasındaki tüm işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışabilmekte kullanımı son derece kolay olan Animated Wallpaper Maker son sürüm indir ile istediğiniz duvar kağıtlarını kolaylıkla oluşturabileceksiniz.

Sonuç olarak deneme sürümünü kullanıp neler yapabileceğinizi keşfedebileceğiniz hoş bir yapım olduğunu göreceğinizi düşünüyoruz.

Bu bağlamda Animated Wallpaper Maker sitemizdeki yerini alıyor dünya çapında milyonlarca indirilme oranına sahip bir program olarak bizde siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Sim Aquarium
Ekranınızı 3 boyutlu bir akvaryuma çevirmek istiyorsanız Sim Aquarium 3D tam size göre bir..