Anvi Browser Repair Tool

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Anvi Browser Repair Tool 2.0Üretici: Anvisoft (Ücretsiz)Anvi Browser Repair Tool çok amaçlı bir web tarayıcı tamir ve düzenleme programıdır. Bu program sayesinde Google Chrome, Mozilla Firefox ve İnternet Explorer gibi bütün internet tarayıcıları üzerinde başarıyla çalışabiliyor.

Tarayıcı Ana Sayfa Değiştirme ve Temizleme Programı


Günümüzde bir çok internet tarayıcısı bulunuyor ve bu internet tarayıcılarının çeşitli uygulamaları ile eklentileri bulunuyor. Çoğu zaman bu eklentiler işimizi görse bile bazı uygulamalar spam uygulamaları olabiliyor. Bu tarz uygulama ve eklentiler bilgisayarlarımızı zombi bilgisayar gibi kullanım kötü amaçlara hizmet verebiliyor. Anvi Browser Repair Tool çok amaçlı bir tamir ve düzenleme programıdır. Bu program sayesinde Google ChromeMozilla Firefox ve İnternet Explorer gibi bütün internet tarayıcıları üzerinde başarıyla çalışabiliyor. Ücretsiz olarak sizlerin kullanımına sunulan bu programın amacı browser üzerinden çalışan ve bilgisayarınızı ve tarayıcınızı gereksiz uygulamalardan kurtarmak.

Anvi Browser Repair Tool ile tarayıcınızdaki tüm gereksiz uygulamalardan rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Ayrıca bu program tarayıcınızın daha verimli çalışması için bir takım optimizasyonları yapar. Bu programın kullanımı ise çok kolaydır. Bu program sayesinde sizin istediğiniz dışında kurulmuş spam eklenti ve uygulamalardan tek tıkla kurtulabilirsiniz. Ayrıca bilgisayarlarımıza yüklediğimiz bazı programlar tarayıcı ana sayfamızı değiştirir ve tekrar düzeltmek bazı kullanıcılar için oldukça zor bir işlem olabiliyor.

Anvi Browser Repair Tool ile ana sayfanızı kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Sizde zararlı uygulamalardan kurtulmak ve tarayıcınızı optimize etmek istiyorsanız kullanmanız gereken en verimli ve kolay program Anvi Browser Repair Tool ‘dır.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Bios Agent Plus
BIOS yani bir bilgisayarın temel olarak giriş çıkış işlevlerini süren bir yazılımdır.

Google Maps with GPS Tracker
Google hartalarını kullanarak GPS üzerinden yer belirleme programı.

Product Key Explorer
Bilgisayarınızda kullandığınız yazılımların ürün anahtarlarını tarayıp listeleyerek daha sonra..

VMware Workstation
Bir bilgisayarın tam anlamı ile çalışabilmesi için bir işletim sistemleri ne ihtiyaç duyar.

d3dx9_43.dll
d3dx9_43.

Kingo Android Root
Android cihazlarınıza root atmak her ne kadar tavsiye edilmeyen bir durum olsada yinede denemek..