Anvi Smart Defender

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Anvi Smart Defender 2.5Üretici: Anvisoft (Ücretsiz)Ücretsiz anti-spy programlarının başından gelen Anvi Smart Defender ile spy programlarına karşılık bilgisayarlarınız daha korunaklı.

Anvi Smart Defender Virüs Programı.


Truva atlarını engelleyin her sene güvenlik için üretilen programların sayısı ve kalitesi artmaktadır. Bu programlar, var olan güvenlik açıklarını kapatarak; kişilerin bilgisayarlarındaki dosyaları korumalarını sağlıyor.
Ülkemize bakıldığında Truva atları, virüsler, Spyware gibi birçok casus yazılımların olduğunu görüyoruz. Özellikle korsonlar tarafından bilgisayarlara yapılan saldırılar da, kişisel banka hesapları, resimler gibi birçok özel bilginin çalınması da artmaktadır. Bu durumda kullanıcılar, antivirüs programlarını tercih etmektedirler.

Piyasa da Esed, Norton, Mcafee gibi birçok önemli antivirüs programı varken Anvi Smart Defender de bunlardan biridir. Çok fazla tanınmamasına karşın en iyi programlar arasında gösterilmektedir. Programın diğer programlara göre sahip olduğu üstün özellikler bulunmaktadır. Bu özellikleri sayacak olursak; güçlü ve hızlı koruma ilk başta geliyor. Sürekli güncellenen veri tabanı ile anında virüsleri tanıyabiliyor. İkinci özelliği ise hafifliği.

Birçok antivirüs programı bilgisayarı zorlar. Ram miktarını çok kullandığı için kasar ancak Anvi Smart Defender programında ram kullanımı neredeyse çok düşüktür ve program bilgisayarı hantallaştırmaz.
Bulut bilgisayar teknolojisine de sahip olan program, dosyalarınızı yedeklemenize de özen gösteriyorken son olarak bilgisayar bakım özelliği de bulunmaktadır.

Yani hem bilgisayarı güvenle korurken hem de bilgisayarınızdaki belli başlı sorunları kolaylıkla tamir edebilir ve bilgisayarınızı hızlandırabilirsiniz. Birden fazla özelliği ve harika tasarımı ile kullanıcılara sunulan Anvi Smart Defender virüs programı, özellikle Türkiye’de birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Sizde deneyebilirsiniz. Program windows xp sonrası tüm işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışmaktadır.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey
Video İzle Anvi Smart Defender:
Video İzle Anvi Smart Defender:

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Combofix  Ekran Görüntüsü Combofix
Dünya genelinde 40 milyondan fazla indirilmiş ve kullanılmış olan neredeyse mükemmel denecek kadar..

AdwCleaner
Ücretsiz bir Anti-Adware programları arasında en güncel ve en etkililerinden biri olan AdwCleaner..

Junkware Removal Tool
Windows 10 da çalışabilen combofix benzeri programların en etkililerinden biri olan Junkware..

Ad-Aware Free Antivirus +
Ad-Aware Free Antivirus, en çok kullanılan anti-spy, ad-aware, malware (malicious software) ve..

Avast Premier
İnternet güvenliğinde her özelliği isteyenler için yerel ağınızı dahi güçlendiren, alışveriş ve..

Malwarebytes Anti-Malware
Son yıllarda internet kullanımının artışı ile casus yazılımlarında artış göstermesi de tabiiki..