Any Video Converter Ultimate Mac

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Mac OS Ses ve Video Düzenleme Araçları Any Video Converter Ultimate Mac

Any Video Converter Ultimate Mac 6.1.0Üretici: AnvSoft (Ücretsiz)Any Video Converter Ultimate Mac, IPod, iPhone, PSP, PS3 için DVD / CD / video dosyalarını dönüştürme ve DVD videoları oluşturabilen programdır.

Mobil Cihazlar İçin Video Hazırlama Programı


Any video Converter Ultimate Mac,  kapsamlı bir video format dönüştürücü programdır.

Any Video Converter Ultimate Mac,  MP4, AVI,AVI, WMV, MP4, RM, QT, MOV, 3GP, 3G2, FLV,RMVB, MPEG-1, MPEG-2, DVR-MS, VOB, MKV, ASF, DivX, OGM, FLV ve SWF gibi ve daha bir çok video formatını kendi aralarında dönüştürebiliyor ve bu dönüştürmeleri oynatabiliyor. 

Özellikle Mac sistemlerinde bu program ile ayrıca AVCHD (*.M2TS, *.MTS, *.TOD), HD MKV, HD H.264/MPEG-4 AVC, HD MPEG-2, HD MPEG ve benzeri diğer yüksek çözünürlük oranına sahip video formatlarını da rahatlıkla desteklediği gibi bu dosyaları iPod,iPhone,Black Berry ve daha birçok mobil cihazın desteklediği video formatına dönüştürme imkanına sahip.

Ayrıca Any Video Converter Freeware Ultimate Mac 'in en güzel özelliklerinden biri de video dönüştürme esnasında videonuz üzerinde çeşitli değişiklikler yapmanıza imkan verebiliyor olması örneğin videonun framerate oranını değiştirebilir ,ses kalitesini hatta ses formatını değiştirebilir,video dosyanız üzerinde çeşitli yerlerini kesebilir ve tüm bunları yaparken kaliteden ödün vermemesi de extra güzel özelliği olarak karşımıza çıkıyor.

Birçok programın dışında Any Video converter Freeware Ultimate Mac hemen hemen her türlü akıllı telefon veya tablete uygun videolar oluşturması. Çoklu video format desteği ile rakiplerini rahatlıkla saf dışı bırakıyor diyoruz ve listemizdeki yerini veriyoruz.

Mac işletim sistemlerine sahip bilgisayarlarda sıklıkla kullanılabilecek bir video aracı olarak tavsiye edebiliriz.
Yeni Versiyondaki Değişiklikler:
Bazı ufak hatalar giderildmiş , dosya indirme motoru geliştirilmiş.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
TuneUp Mac
TuneUp ile mp3 ve videolarınızı yeniden düzenleyebilir ve şık bir görünümle yeni albümler..

VideoPad Video Editor Mac
Mac OSX işletim sistemlerinde çalışabilen VideoPad Video Editor Mac sürümü ile bir kaç video..