AOMEI Backupper Standard

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

AOMEI Backupper Standard 4.0.3Üretici: Aomeitech (Ücretsiz)


AOMEI Backupper Standard 4.0.3 Ekran Görüntüsü

Popüler birçok yazılımın yaptığı işlemi AOMEI Backupper Standard programı ücretsiz olarak gerçekleştirebilir. Verilerinizi Hard diskinize bir bütün olarak atabileceğiniz gibi parça parça da yükleyebilirsiniz.

AOMEI Backupper Standard Veri Kurtarma Programı


Bilgisayarınız kimi zaman yedeğini almanız gerekebilir. Yedek alma iki aşamadan gerçekleşir. Birinci olarak alacağınız yedek HDD nizde saklanabilir ikinci olarak ise dosyalarınızı bulut sisteminde depolayabilirsiniz. Herhangi bir sistem hatasında yüklediğiniz verileri geri yükleyerek bilgi kaybını önlemiş olursunuz. AOMEI Backupper Standard programı veri depolama ve geri yükleme programıdır. İşletim sistemi olarak windows işletim sistemini kullanmanız gerekmektedir. Popüler birçok yazılımın yaptığı işlemi AOMEI Backupper Standard programı ücretsiz olarak gerçekleştirebilir. Verilerinizi Hard diskinize bir bütün olarak atabileceğiniz gibi parça parça da yükleyebilirsiniz.

AOMEI Backupper Standard son sürüm indir programı bazı durumlarda işletim sisteminizin de yedeğini alabilmektedir. Böylece işletim sisteminizde kurtarılamaz bir durum olduğunda bu program devreye girerek tüm bilgilerinizi yedeklediğiniz gün gibi kullanabilirsiniz. IDE, SATA, SCSI, SSD, USB gibi birçok platformu da desteklemektedir.

AOMEI Backupper Standard programı bilgilerinizi yedekleyebildiği gibi, şifreleyebilir, klonlayabilir hatta sıkıştırabilirsiniz. Böylece sisteminizi yormayacak hale getirebilirsiniz. İşletim sisteminizin bitine bakmadan sorunsuz çalışabilir. Örneğin; 32 , 64 bit. Arayüz olarak kullanıcı dostu bir yapıya sahiptir. Windows işletim sisteminde kurtarma yazılımları mevcut olsa da AOMEI Backupper Standard kadar etkili bir alt yapıya sahip değildir. Geri yükleme yapacağınız dosyaların önemine dikkat etmenizde fayda var. Aşırı gereksiz yükleme haliyle sisteminizi yoracaktır. Eğer verilerinizin güvenliğini sağlamak istiyorsanız AOMEI Backupper Standard programı işinizi fazlasıyla görecektir.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
KLS Backup 2015 Professional
Belirlediğiniz dosyalarınızı yerel ağda bir sürücüye, bulut hesabınıza yada bir FTP sunucusuna..

Flash & USB Recovery
Flash & USB Recovery ile flash veya USB lerindezen veri kurtarmak artık çok kolay.

VirtualLab
VirtualLab ile artık veri kaybına son.

Pandora Recovery
Ücretsiz bir dosya kurtarma programı ayrıca sadece sabit disklerden değil SD card, USB diskler..

StrongRecovery
Oldukça kullanışlı hızlı ve etkili bir dosya kurtarma programı olan Strong Recovery ile..

Recuva
Silinen dosyalarınızı yada formatlanmış disklerinizden dosya kurtarma programlarının en çok..