ArcSoft MediaConverter

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

ArcSoft MediaConverter 8.0.0.17Üretici: ArcSoft (Deneme Yazılımı)Video format dönüştürme programlarından biri deneyebilirsiniz

Video Dosyasını Dönüştürebilen Hoş Bir Program

Not: Programın desteği bitirilmiştir. Alternatif olarak MacX video Convert Pro programını tavsiye edebiliriz.

ArcSoft MediaConverter  ile video dosyalarının formatlarını değiştirebilirsiniz.

Film izlemek, müzik dinlemek veya oyun oynamak sizin için büyük bir tutkuysa, mutlaka film, müzik veya oyun arşiviniz bulunuyor demektir. Günümüz film arşivcilerinin yaşadığı en büyük sıkıntı, yüksek kalitedeki filmlerin hard diskte kapladığı alandır. Çünkü zaman ilerledikçe arşivinizi büyümeye ve dolayısıyla arşiv boyutunuz da büyümeye başlamakta ve bu durum ilk olarak size yeni bir taşınabilir hard disk satın aldıracaktır.

Eğer zaman geçtikçe ve arşiviniz büyüdükçe, dosya boyutlarını dert etmek istemiyorsanız, mutlaka arşivinizde yer alan filmlerin formatını değiştirerek, kalitesinde herhangi bir eksilme yaşamadan arşivdeki filmlerin boyutunu küçültmelisiniz.

ArcSoft MediaConverter gibi popüler format değiştirme programları, birçok dosya türüne destek verdiği gibi işlemci gücünüzü verimli bir biçimde kullanarak, arşivinizde yer alan filmlerin formatlarını en hızı şekilde dönüştürmenize olanak sağlamaktadır. ArcSoft MediaConverter tarzı yeni nesil format dönüştürme programları, basit ara yüzleri sayesinde, temel bilgisayar kullanma becerilerine sahip kişiler tarafından dahi rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Program piyasada yer alan kaliteli format dönüştürme yazılımları arasında yer almaktadır. Program, geniş bir format desteğine yer verdiği gibi kolay kullanılabilir olmasıyla göz doldurmaktadır.

ArcSoft MediaConverter'ı cep telefonunuzda film izlemek için de kullanabileceksiniz. PC'nizde yer alan filmin formatı ne olursa olsun, filmi özellikle çok kulanılan WMA,MPEG 4 gibi formatlara vede cep telefonunuzda oynatılabilecek bir formata rahatlıkla dönüştürebileceksiniz. ArcSoft MediaConverter son sürüm indir ile uzun yıllar boyunca farklı bir format dönüştürme yazılımına ihtiyaç duymayacaksınız

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Any Video Converter
Any Video Converter gerçekten de çok kapsamlı bir video format dönüştürücü programdır.

Windows 7 Codec Pack
Windows media player için temel ve gelişmiş codec paketlerinin bir araya getirildiği ve otomatik..

Free Video Flip and Rotate
Güncel bir video edit programı olan Free Video Flip and Rotate ile bir çok video formatını..

CyberLink PowerDirector
Video düzenleme programlarının en güncel ve özellikli olanlarından biri olan CyberLink..

Windows Live Movie Maker
Windows kullanıcılarına özel Windows tarafından geliştirilmiş olan live 2012 ile videolarınızı..

Bandicam Screen Recorder
Ekran görüntüsü yakalama adına iyi bir tasarıma sahip olan Bandicam her türlü ekran görüntüsünü..