Artisteer

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Artisteer 4.3Üretici: Extensoft (Deneme Yazılımı)


Artisteer 4.3 Ekran Görüntüsü

Web Sayfası oluşturma programı olan Artisteer ile html, joomla, wordpress, drupal, asp.net altyapısına sahip web siteleri oluşturabilirsiniz.

Güncel Web Sayfası Tasarım Programı


 Artisteer bir web sayfası tasarlama programıdır. Günümüzde büyük küçük her yaş aralığındaki insanlar web tasarımı işiyle uğraşır. Web tasarım işinin önemi son yıllarda büyük derecede artmıştır. Konumuzun girişinden anlaşılacağı gibi Artisteer programı bir web tasarım üzerine hazırlanmış programdır.

Artisteer programı sayesinde kendinize html, css, xhtml kodlarıyla hazırlanmış bir site tasarlayabilirsiniz. Artisteer programı günümüzde çok yaygın olan html, joomla, wordpress, drupal, asp.net gibi birçok sistemi desteklemektedir. Tasarım işine yeni başlayacak olanlar için Artisteer programı çok idealdir. Çünkü hiçbir kodlama bilginiz dahi olmadan programın arayüzünü kullanarak wordpress teması, joomla teması, drupal teması, html taslakları, asp.net taslakları, CodeCharge Studio taslakları oluşturabilirsiniz. Blogger’i kullanarak ücretsiz bir site tasarlayabilirsiniz. Blogger (Blogspot) tasarımlarını da yapmaya imkan sağlamaktadır bu program

İnternette tema yapma programı olarak da geçen Artisteer tasarım yapmanın en kolay yollarını size sunmaktadır. Programın açılışında default teması (boş açılış teması) bulunur. Üst menüyü kullanarak istediğiniz değişikliği yapabiliyorsunuz. Ayrıca programın “Suggest Desiagn” bölümünde hazır şablonlar (temalar) bulunmaktadır.

Bu hazır şablonları kullanabilir, hazır şablonların üstünde değişiklikler yaparak kendinize özgü bir tema ortaya çıkarabilirsiniz. Programın Colors & Fonts bölümünde bulunan hazır renk stilleriyle tasarımınıza renk verebilir, kendinize farklı renkler oluşturabilirsiniz. Page Layout bölümünü kullanarak Türkçesi alt bölüm, üst bölüm olan header ve footer bölümlerini oluşturabilirsiniz. Ayrınca sitenizin sağ, sol gibi bloklarını da birçok sütundan oluşacak şekilde bu bölümden ayarlayabilirsiniz. Programın menüsünden buton, resim, video vb. ekleyebilir, arka planı düzenleyebilir, istediğiniz nesneye şeffaflık verebilirsiniz.

Web sayfası işleri ile uğraşanlar için kesinlikle denemeye değer diyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Xampp
Web master yada web tasarım işleri ile uğraşanlar için bilgisayarlarında sanal web sunucusu..

TOWeb
Ücretsiz ve güncel bir web tasarım programı.

Web Page Maker
Kolay kullanımı ve hazır sayfaları istediğiniz gibi dönüştürebilecek bir web sayfası tasarım..

Traffic Travis
SEO (Search Engine Optimisation) yanı Arama motoru optimizasyonu web siteleri için çok önemli bir..

Abyss Web Server X1
Ücretsiz bir web sunucusu programı olan Abyss Web Server X1 değişiklik arayanlar için denenebilir.