Ashampoo Internet Accelerator

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Ashampoo Internet Accelerator 3.30Üretici: Ashampoo (Deneme Yazılımı)


Ashampoo Internet Accelerator 3.30 Ekran Görüntüsü

İnternet hızınızı dahada arttırmak mı istiyorsunuz öyleyse Ashampoo Internet Accelerator denemek isteyeceğiniz programlardan biri olabilir.

Güncel İnternet Hızı Arttıran Program


Ashampoo Internet Accelerator internet bağlantınız da ki yaptığı bazı ayarlamalar sonunda daha hızlı internet keyfini çıkartmanızı sağlayan güncel bir programdır. Ayrıca Ashampoo firmasının internet gezintileri için geliştirdiği muhteşem hız ve güvenlik yazılımıdır. Bu ürün sayesinde güvenli gezintiler yapabilirsiniz. Tam anlamıyla kullanıcı gözüyle bakılarak geliştirilen yazılım üretildiği tarihten itibaren kalitesini ortaya koymuştur. Alanında birçok firma ile rekabete girmiştir ancak Ashampoo Internet Accelerator rakiplarine kısa zamanda fark atarak sektöründe öncü programlardan olmuştur. Popülerliğini üretildiği tarihten itibaren korumaktadır. Sürekli sürüm güncellemeleri ile yeni özellik eklenen program gün geçtikçe kendini yenileyerek kullanıcıların şikâyetlerine göre ve ihtiyaçlarına göre programı baştan yaratıyor.

İnternette güvenli gezintiler yapmak, tehdit savuran sitelerden uzak kalmak ve kişisel kimlik avı hırsızlarından kendinizi korumak istiyorsanız, bu programı indirebilirsiniz. Bu program sayesinde sanal ortamın kirli dünyasından bilgisayarınızı kullanan çocuklarınızdan uzak tutacaksınız. Sanal ortamda yani internet ortamında hiç beklemeden karşınıza bir anda sayfa çıkabiliyor. Program ayrıca güvenlik açısında da kullanabileceğiniz bir program olup kişisel bilgilerinizi hem koruma altına alıyor heme de otomatik form doldurma özelliği sayesinde işlerinizi kolaylaştırıyor.

Bu sayfalara tıklandığı taktirde bilgisayarınıza kötü amaçlı yazılımlar yerleştirilebiliyor. Üretilen bu yazılım kalitesi ve performansı ile kullanıcılarından yeteri kadar övgüyü aldı. Sizde bu Ashampoo İnternet Accelerator programını kullanarak internetin kirli bölgelerinden uzak durabilirsiniz. Ayrıca bu program sizin internette güvenli gezinti yapabilmeniz için geniş kapsamlı site analiz sistemi ile sizi her zaman kaliteli sitelere yönlendireceğini unutmayın. Programın Türkçe dil desteği ve popüler Windows sürümleri ile tam destek sağlıyor ayrıca Ashampo kalitesi ile kesinlikle denemeye değer bir program olarak listemizdeki yerini alıyor.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
internet Download Manager
internet Download Manager ile internetten indirmek istediğiniz dosyaları IDM yani internet..

DownloadX ActiveX Download Control
DownloadX ActiveX Download Control, müthiş bir dosya indirme programı.

VSO Downloader
Popüler video indirme sitelerinden sadece videonun linkini girerek videolar indirebileceğiniz..

Free Download Manager
Free Download Manager, klasik download programlarından bir tanesidir.

GetFLV
Alternatif internetten dosya indirme programı, GetFLV her türlü dosya ve medya içeriği indirmenizi..

EagleGet
Ücretsiz ve hızlı bir dosya indirme programlarından biri olan EagleGet ile istediğiniz dosyaları..