Aurora Blu-ray Media Player

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Aurora Blu-ray Media Player 2.18.9Üretici: Aurora Software (Deneme Yazılımı)Blu-Ray player programları arasında oldukça iyi bir konumda yer alan Aurora Blu-ray Media Player kolay kullanımı ve etkin ses ve görüntü kodekleri ile denemeye değer bir video player.

Güncel Bir Blu-Ray Player


Aurora Blu-ray Media Player programı ile günümüzde kullanılan birçok video formatını açıp videolarınızı oynatabilirsiniz. Programında günümüzün son ses teknolojilerinden DTS HD 7.1, DTS/AC3 5.1. ses özellikleri bulunmaktadır. Aurora Blu-ray Media Player cd, dvd, vcd ve bilgisayarınızdaki videoları kolaylıkla izleyebilmenize imkan sağlar. Programı Windows 8, Windows 7, Windows XP, Windows Vista kullanıcılarının yanı sıra Mac Os sahipleri de kullanabiliyor. Programın en iyi özelliklerinden biri budur. Çünkü Mac Os kullanıcıları hep geri planda bırakıldığı için çok fazla programlara sahip değillerdir.

Program genel olarak profesyoneller için tasarlanmıştır. Aurora Bluray Media Player programını istediğiniz şekilde özgürce kullanabilirsiniz. Bu program size özel ayarlar yapmanıza imkan sağlar. Örneğin size herhangi bir başlık/bölüm oynatabilme imkanı verir.

Ekran boyutlarını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Ekranı büyütebilir, küçültebilir ve bu şekilde izleyebilirsiniz. Günümüzün en çok tercih edilen hd kalitesinde videolarınızı Aurora Bluray Media Player programı ile kolaylıkla izleyebilirsiniz. Ayrıca dv formatında çekilen videolarınızı deinterlace yapabilme imkanını sizlere sunuyor.

İmkansız diyeceğiniz bir özelliği daha var. Aurora Bluray Media Player programı sosyal medyayı (Facebook, Twitter) desteklemektedir. Bu sayede Aurora Bluray Media player ile izlediğiniz bütün formattaki videolarınız hakkında yorumlarınızı Facebook ve Twitter sosyal medyalarında anında paylaşabilirsiniz. Profesyonellikte çığır açan bu program ile sinema keyfinizi evinizde yaşayabilirsiniz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
GOM Player
GOMLab (GREETECH) tarafından kodlanmış olan bu mükemmel video ve ses oynatıcı dünya genelinde 100..

KMPlayer
KM player bilgisayarınız da kayıtlı olan videoları oynatabilen programlardan biridir.

Media Player Classic
Media player Classic, çok bilinen bir video oynatma programıdır.

3D Video Player
3 boyutlu videoları oynatabileceğiniz güncel bir yazılım olan 3D Video Player deneme sürümü ile..

Aiseesoft Blu-Ray Player
Blu-Ray oynatıcı programların başında helen Aiseesoft Blu-Ray Player oldukça kullanışlı ve kolay..

TVexe
İnternet Üzerinden HD TV izleyebileceğiniz güncel ve görüntü donma problemi nerede ise olmayan bit..