Auslogics Disk Defrag

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Auslogics Disk Defrag 6.2.0.0Üretici: Auslogics (Ücretsiz)


Auslogics Disk Defrag 6.2.0.0 Ekran Görüntüsü

Disk birleştirme programları arasında nerede ise en çok kullanılan 13 milyondan fazla indirilme oranı ile alanında dünya liderliğine oynayan denenmesi gereken bir yazılım.

Mükemmel Bir Disk Birleştirme Programı


Auslogics disk Defrag, bir disk birleştirici programdır. Öncelikle defrag nedir onu açıklamak istiyoruz , Defrag windows tabanlı tüm bilgisayarlarda hali hazırda mevcuttur . Tüm programların olduğu gibi windowsun defrag yazılımının da alternatifleri mevcut.

Defragın amacı disk sektörlerini birleştirmektir bildiğiniz gibi zaman içerisinde bilgisayarınıza yüklediğiniz programlar , çeşitli ses ve video dosyaları  diskiniz de boyutları kadar yer kaplar. Fakat sıkıldığınız programları ,dosyaları sildiğiniz de diskinizde normal şartlarda yer açılır fakat silinen dosyaların kalıntıları sektörler içerisinde kalır ve sisteminiz buraları tam olarak boş görmez.

Ayrıca zaman içinde disk e yazdığınız ve sildiğiniz programlar la aralarında boşluklar kalır ve işletim sisteminiz karışık bir şekilde bilgileri disk yüzeyine yazar . İşte Defrag burada devreye giriyor ve disk yüzeyini tarayıp bilgiler arasındaki boşlukları birleştirerek yazılı bilgileri öne alır ve adresler. Diskin parçalı yüzeyler de veri araması zaman alacağı için bu diskinizi zaman zaman defrag ile tarayıp verileri birleştirmeniz bilgisayarınızın performansını arttırarak daha hızlı çalışmasına yardımcı olacaktır.

Yaptığımız incelemeler ve testler sonucunda Auslogics Disk Defrag benzer programlardan çok daha hızlı çalıştığını rahatlıkla söyleyebiliriz  ve 1.5 ay içerisinde nerede ise 13 milyonun üzerinde indirilme sayısı Auslogics Disk defrag indirilmeyi kesinlikle hak ediyor.


allindir.com olarak kullanabileceğiniz programlar arasında yerini almayı başarıyor diyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
RamDisk Plus
RamDisk Plus sabit disk üzerinde Sanal bir Ram oluşturma programıdır.

ARO 2015
Aro 2015 oldukça başarılı bir performans ve genel bakım programıdır.

Advanced SystemCare Free
Windows için sistem bakım aracı, 250 milyon üzerinde kullanıcısı ile dünya genelinde en çok..

CCleaner
Sürekli güncellenen bir sistem bakım ve optimizasyon aracı olan CCleaner ile işletim sisteminizi..

Windows 7 Manager
Windows 7 için özel olarak üretilmiş olan bu bakım aracı ile işletim sisteminizin bakımlarını..

TuneUp Utilities 2014
AVG PC TuneUp , hızlı bir işletim sistemi kimin hayali değildir ki insan hep Windows işletim..