Auto Shutdown

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Auto Shutdown 1.0.0Üretici: Media Freeware (Ücretsiz)


Auto Shutdown 1.0.0 Ekran Görüntüsü

Yoğun bilgisayar çalışmaları yapanlar için bilgisayar başında olmadan bilgisayarını kapatmak için kullanabilecekleri bir yazılım.

Otomatik Bilgisayar Kapama Programı


Auto Shutdown, yazılımı sayesinde artık bilgisayarınız istediğiniz gün, saatte kapmanızı sağlayacak otomatik PC kapatma programıdır.  Auto Shutdown programı sizin belirlediğiniz saatte bilgisayarınızı veya oturumunuzu kapatmanıza imkân sağlamaktadır. Ufak bi yazılım olmasına rahman büyük ilgi görmektedir. Koşturmacalı hayatımızın en büyük parçalarından biri haline gelen bilgisayarlarımıza o kadar ihtiyaç duymaktayız ki artık birçok işlemi kendilerinin otomatik yapmasını bekliyoruz.

Auto Shutdown sayesinde akşam yatmadan önce bilgisayarınızdan müzik dinliye bilir, ayarladığınız saatte bilgisayarınızın kapatmasını sağlayabilirsiniz. Auto Shutdown genelde online oyun oynayan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Kendileri işe giderken veya okula giderken oyundaki karakterleri yüzünden bilgisayarını açık bırakmaktadır. Yada bilgisayarınızın genel performansını arttırmak için kullandığımız defrag taraması yapmak istiyorsunuz ancak sadece akşamları bu işe vakit ayırabiliyorsunuz.

Gün içinde bu işlemi bilgisayarınız kendiliğinden otomatik olarak yapabilir ancak evde yada iş yerinizde bilgisayarınızın başında olamayabilirsiniz ve bilgisayarınızın kapanması gerekmektedir işte tam bu noktada Auto Shutdown programı ayarladığınız saatte bilgisayarınızı kapatabilir. Auto Shutdown programı sayesinde tüm gün bilgisayarın açık kalması yerine ayarlandığı saatler içinde bilgisayarın kapanmasını sağlayabilir ve fazladan elektrik faturalarından kurtulabilirsiniz.

Auto Shutdown  Windows 7, Windows 8, Windows XP, Windows Vista işletim sistemlerinde sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Programın Türkjçe dil desteği henüz yok ancak bu desteğede zaten fazla ihtiyacınız olmayacak diyebiliriz çünkü programda kullanacağınız menüler sadece PC nize zamanlama vereceğiniz menülerdir diyor ve sistemimize bulunması gereken gerekli bir program olduğunu belirtiyoruz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Bios Agent Plus
BIOS yani bir bilgisayarın temel olarak giriş çıkış işlevlerini süren bir yazılımdır.

Google Maps with GPS Tracker
Google hartalarını kullanarak GPS üzerinden yer belirleme programı.

Product Key Explorer
Bilgisayarınızda kullandığınız yazılımların ürün anahtarlarını tarayıp listeleyerek daha sonra..

VMware Workstation
Bir bilgisayarın tam anlamı ile çalışabilmesi için bir işletim sistemleri ne ihtiyaç duyar.

d3dx9_43.dll
d3dx9_43.

Kingo Android Root
Android cihazlarınıza root atmak her ne kadar tavsiye edilmeyen bir durum olsada yinede denemek..