Avast Free Antivirus

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Avast Free Antivirus 17.7.2314Üretici: AVAST Software (Ücretsiz)


Avast Free Antivirus 17.7.2314 Ekran Görüntüsü

Her gün binlerce virüs, spy, solucan, malware ve diğer kötü amaçlı yazılımlar internet üzerinden kullanıcılara bulaştırılmaya çalışılıyor. Güncel anti-virüs yazılımlarından biri olan Avast Free Antivirus 2016 sizi koruyabilir.

Süper Bir Anti-Virüs Programı Avast Free Antivirus


Avast free Antivirus , Anti-virüs programları arasında en çok rağbet gören ücretsiz yazılımlardan biri, Nerdeyse toplamda 100 milyonlarca kez indirilmiş ayrıca dünya genelinde her hafta 1 milyondan fazla indirilme oranına sahip bir virüs koruma programı olma özelliğine sahip.

Avast Free Antivirus zorlu benchmarks testlerinden başarı ile geçmiş yüksek teknolojisi ve geniş virüs bankası ile ve yazılım mühendislerinin geliştirdiği güçlü alt yapı ile kullanıcıların hizmetine sunmuştur.

Windows 10 , windows 8 ve diğer windows işletim sistemlerini destekleyen ayrıca masaüstü,web  uygulamalarını da online olarak tarayabilmekte, ayrıca yaptığımız incelemeler sonucunda bir önceki ara yüzden vazgeçmemiş fakat bir takım küçük değişiklikler yapmış gibi görünüyor . Özellikle son iki arayüzünde Windows 10 objelerini kullanması yeni kullanıcılar için oldukça faydalı olacağını düşünüyoruz.

Ayrıca Avast Free Antivirus bu sürümünde bulut uygulamasını da sistemine eklemiş bulut özelliği ile avast kendini gün boyu otomatik  güncelleyecek günlük virüs adedi 20 binin üzerine çıkınca bu özellik oldukça faydalı olacaktır. Tüm Virüs veya spy,solucan,kötü amaçlı yazılımlar ,malware gibi birçok saldırı türünü de engelleyebiliyor.

Avast Free Antivirus  beğendiğimiz ve oldukça iyi sonuçlar aldığımız güzel bir virüs tarama programı olarak siz internet kullanıcılarını hizmetine sunulmuş durumda.

Günden güne geliştirilen veri tabanı ve bulut özelliğinin eklenmesi ile bilgisayarınızı ve verilerinizi tam koruma altına almayı nerede ise garanti altına alıyor diyebiliriz. Güvenliğe ve bilgisayarınızdaki verilere önem veren kullanıcıların kesinlikle denemesi gereken hatta bize göre mutlaka kullanmaları gereken etkin bir virüs koruma programı olarak tavsiye ediyoruz.

 
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
ESET NOD32 Antivirus 7
Nod32 bilinen en iyi virüs programlardan biri olan ESET ile bilgisayarınız artık güvende.

ESET NOD32 Antivirus 6
Çok bilinen adı ile NOD 32 çevrim dışı ve çevrim içi tarama özelliği ile bilgisayarınızı hem..

Kaspersky Anti-Virus 2017
Kaspersky Anti Virüs 2016 popülaritesi aslında yavaşlayan bir antivirüs programıdır.

AVG AntiVirus Free
Dünya genelinde nerede ise 600 milyon kullanıcıya ulanılan bir anti virüs programı olan AVG ile..

Comodo Antivirus
Comodo'nun ürettiği ücretsiz bir anti-virüs programı.

Avira Free Antivirus
Neredeyse 500 milyon indirme oranı ile dünya da en çok kullanılan ücretsiz antivirüs programı.