Avast Premier

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Avast Premier 2016.12.3.2279Üretici: AVAST Software (Ücretsiz Deneme)


Avast Premier 2016.12.3.2279 Ekran Görüntüsü

İnternet güvenliğinde her özelliği isteyenler için yerel ağınızı dahi güçlendiren, alışveriş ve Bankacılık işlemlerinizi daha güvenli hale getiren ve kişisel bilgilerinizi koruma altına alabilen Avast Premier 2016 hizmetinizde.

Üstün Özellikleri ile İnternet ve Virüs Koruma Yazılımı


avast! Premier AVAST Software firmasının 8. sürümü ile piyasaya sürülen yeni virüs ve internet koruması için combo bir paketidir.

Avast son yıllarda ki yükselen trendi ve başarılı yazılımları sayesinde tüm dünyada kullanılan lider konumda sayılabilecek kapsamlı virüs koruma yazılımlarını yaklaşık 10 yıldır internet ve dolayısı ile bilgisayar kullanıcılarının hizmetine sunmaktadır.

Son yıllarda olduğu gibi 8. serisin de yine başarılı bir programa imza atarak Avast Premier 8 i piyasa sürdü , program gerçekten de çok kapsamlı bir şekilde düşünülmüş , son zamanların yeni trendlerinden olan tek pakette çoklu koruma sistemi şeklinde hazırlanmış dolayısı ile avast yada başka firmaların hazırladığı ayrı paketleri kullanmanıza gerek kalmıyor.

Program o kadar kapsamlı ki tamamını burada yazmak saatlerimizi alacağından genel hatları ile bahsederek sizleri kısaca bilgilendireceğiz , geri kalan kısımlarını kendiniz de rahatlıkla inceleyebileceksiniz.

30 günlük deneme paketinin özellikleri şu şekilde sıralanabilir.

Avast premier 'in Yeni Özelliklerin Yanında Klasik Güvenlik özellikleri.

Yeni özelliklerden Explorer ,Chrome, FireFox gibi Tarayıcı Temizleme istemi.

İnternette gezinirken yada yeni kurduğunuz programlar tarafından tarayıcılarınıza bulaşan toolbar yazılımlarını tarar, bulur ve silmeniz için size sadece bir iki tık hareketi kalır.

Sessiz Güvenlik Duvarı İyileştirildi!

avast! premier çok sesiz bir güvenlik duvarına sahip yapılabilecek tüm saldırıları otomatik engeller ve sistem arka planında çalışır hem sistem kaynaklarını zorlamaz hemde size ikide bir uyarı vererek canınızı sıkmaz kendi işini kendi halleder ve sizi sessizce korur

Online Yazılım Güncelleyici Yeni Özellik.

Avast bu özelliği ile rakiplerinden yine bir yada birkaç adım öne geçecek gibi görünüyor , avast! Premier bilgisayarınız da bulunan diğer programlar otomatik olarak taranıyor. Eğer programların yeni güncellemeleri var ise sizi bilgilendiriyor dolayısı ile sizde bilgisayarınızda bulunan tüm programları güncelleyerek program hatalarını minimuma indiriyorsunuz. Dolayısı ile programların güvenlik açıklarını da oldukça azaltmış oluyorsunuz.

Antispam Daha Efektif Hale Getirilmiş.

Spam postaları ve e mail yolu ile bulaşan virüs yada diğer kötü amaçlı yazılımları anında yakalar ve yok eder.

AVAST! Sandbox İyileştirildi ve daha efektif çalışmakta zararlı yazılımları ayrı bir alanda test eder ve yakalar.

Uzaktan erişim ile Avast Her Yerde

Uzak bağlantı özelliği sayesinde daha birçok bilgisayara bağlanabilir ve geçek zamanlı çalışmalar ve taramalar yapabilirsiniz.

Yenilenmiş Srayüz.
8. serisindeki güncel ve basitleştirilmiş kullanıcı dostu arayüz.

Windows 8 ile birlikte dokunmatik cihazlar için etkinleşen dokunmatik panel

Smart Tarama Özelliği

Avast bilgisayarınızda belirlediği güvenli alanlarda değişiklikler olmadıkça o alanları tekrar taramıyor ve işaretliyor böylelikle tarama sürelerini oldukça kısaltabiliyor.

Mail Koruma Özelliği
gönderdiğini yada aldığınız e postaları almadan ve göndermeden önce avast tarafından taranır. Bu özellik MS Outlook için özel olarak bir eklenti geliştirilmiş. e-posta servisleri için ise POP3/IMAP4/SMTP proxy'leriyle ayrıca gmail.com, sympatico.ca gibi SSL tabanlı e-posta servisleri içinde sizlere destek veriyor.

Anlık Mesajlaşma Koruma Kalkanı
AIM (AOL Instant Messenger), Gadu-Gadu, gaim/Pidgin, Google Talk, ICQ, IM2 Messenger, Infium, Miranda, mIRC, MSN/Windows Messenger, Odigo, PalTalk Messenger, Skype, Tlen, Yahoo! Messenger gibiçevrim içi anlık mesajlaşmalar ile bulaşabilecek tüm kötü amaçlı yazılımlar engellenir.

Güzel Bir Özellik Web Kalkanı.
Web kalkanı her zaman sıkıntılı olmuştur çünkü bilgiler ekranınıza gelmeden önce taranın ve ondan sonra ekranınıza düşer dolayısı ile biraz beklemeniz gerekir. Avast geliştirilmiş web kalkanı ile bu bekleme süresini nerede ise 0 a düşürerek sizi bekletmez.

P2P Koruma Kalkanı
BitPump, ABC, Ares, Azureus, Bit Torrent, BitComet, BitLord, CZDC++, BearShare,Direct Connect, eDonkey, eMule, iMesh, Kazaa, Opera's DC++, WinMX,Overnet, Qtrax, Shareaza,  StrongDC++, uTorrent, Vuze, Winny2, Kceasy, LimeWire, Morpheus, Zultrax gibi peer to peer (P2P) yöntemi ile indirdiğiniz tüm dosyalar önce avast kontürolünden geçer herhangi bir sorun yok ise kopyalama işlemi gerçekleşir.

Network Koruma Kalkanı

Özellikle yerel ağlarda çok etkin olan virüs türlerine karşılık geliştirilmiş olan ağ kalkanı ile tam koruma

Otomatik pop-up Engelleme Modu
Her türlü tam ekranlı uygulamalar otomatik olarak algılanır ayrıca pop-up türü sizdan habersiz bilgisayarınızda açılmaya çalışan tüm uygulamalar otomatik durdurulur

İşlemci Optimizasyon Özelliği
Gelişen CPU teknolojisi ile beraber kullanılmaya başlanan çok çekirdekli CPU'larda daha hızlı çalışan avast! disk alanında çok fazla yer kaplamaz dolayısı ile daha az enerji harcayarak enerji tasarrufu sağlar.

SecureLine İnternet Şifreleme Özelliği

Avast'ın en yeni hizmetlerinden biri olan SecureLine yolu ile internet bağlantınızı bir VPN vasıtası ile şifreleyebilir ve Bilgisayarınıza sızmaları engelleyebilir kişisel bilgilerinizi koruma altına alabilirsiniz ayrıca IP adresinizin gizleyebilir. Ve son olarak başka ülkelerde yer alan ve engelli web sitelerine bu özelliği kullanarak engellenmeleri kaldırır ve daha özgür bir internet ortamına kavuşabilirsiniz.

Yeni özelliklerden biri olan Hibrit Bulut teknolojisi.

- Tam Zamanlı Virüs Veritabanı Güncellemeleri, bu yeni özelliği sayesinde avast virüs tanıma bankasını anlık olarak güncelleyerek database ini devamlı olarak yeniler ve kısa aralıklarda çalıştığı için sistem hep güncel kalır . Eskiden kullanılan uzun aralıklı güncellemelere de ortaya çıkan tanınmayan virüslerden kaynaklı problemler ortadan kalkmış oluyor.

- Dilinen dosya sistem bankası ,yada popüler dosya sistemi bu özellik de avast premier in yeni özellikleri arasın da bu sisteme kısaca sorunlu dosya sistemlerinin depolandığı bir kütüphane diyebiliriz. FileRep sistemi sayesinde tüm dünyada avast kullanıcılarının yaşadığı sıkıntılar işleniyor ve aynı dosyayı eğer sizde indirirseniz avast sizi haberdar ederek oluşabilecek sorunlar hakkında sizi önceden bilgilendiriyor.

- Anti-virüs ve Anti-spyware tarama motoru özelliği, bu teknolojide yine avast ın yeni teknolojilerinden biri bu motor sayesinde virüs , spy,malvare,worms,adware,trojan,truva atı gibi veya diğer kötü amaçlı ve tehditkar yazılımlara karşı tam anlamı ile bir koruma sağlanmış. Bilmeyenler için ek bir bilgi avastın Anti-virüs ve Anti-spyware tarama motoru yapılan benchmark testlerinden tam puanla başarılı bir şekilde geçmiş ödüllü bir özelliktir.

Tüm bu özellikleri sayesinde avast! Premier kesinlikle ama kesinlikle çok başarılı ve kullanılması gereken bir güvenlik programı olarak her PC de bulunmasında büyük yarar olduğunu düşünüyoruz.

Yeni Versiyondaki Değişiklikler:
SafeZone tarayıcısı artık otomatik olarak etkin olabiliyor. Systray menüye SafeZone tarayıcısı eklenmiş. Firefox için Şifreleri uzatma artık imzalanıyor. HTTPS tarama şimdi SPDY protokolünü destekliyor. Windows XP'de tarama problemleri düzeltildi. Menüde Sabit yanlış görüntülenen metin, SecureDNS problemleri düzeltildi

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Combofix  Ekran Görüntüsü Combofix
Dünya genelinde 40 milyondan fazla indirilmiş ve kullanılmış olan neredeyse mükemmel denecek kadar..

AdwCleaner
Ücretsiz bir Anti-Adware programları arasında en güncel ve en etkililerinden biri olan AdwCleaner..

Junkware Removal Tool
Windows 10 da çalışabilen combofix benzeri programların en etkililerinden biri olan Junkware..

Ad-Aware Free Antivirus +
Ad-Aware Free Antivirus, en çok kullanılan anti-spy, ad-aware, malware (malicious software) ve..

Malwarebytes Anti-Malware
Son yıllarda internet kullanımının artışı ile casus yazılımlarında artış göstermesi de tabiiki..

IObit Malware Fighter
Sektöründe en çok kullanılan anti-malware ve ana sayfa değiştiren programları bulup yok eden..