AVG Anti-Virüs

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

AVG Anti-Virüs 2016.0.7161Üretici: AVG Technologies (Ücretsiz)


AVG Anti-Virüs 2016.0.7161 Ekran Görüntüsü

Güvenlik konusunda kendini kanıtlamış firmalardan birisi olan AVG tarafından geliştirilmiş olan AVG AntiVirüs 2016 ile bilgisayarınız ve kişisel bilgisayarınızı korumak daha kolay bir hale geliyor.

Hızlı Çalışan Anti-Virüs Programı


Kişisel bilgilerimizin güvenliği oldukça önemlidir. Bilgisayar ortamında bulunan bilgilerimizi koruma işlemini yapmak çok zor. Nereden ne tür bir virüs geleceğini kestiremeyiz ancak bu işi yapan, bu iş için geliştirilmiş özel anti-virüs yazılımları sayesinde artık bilgisayarlarımız daha güvenli. Güvenlik konusunda kendini kanıtlamış firmalardan birisi olan AVG tarafından geliştirilmiş olan AVG AntiVirüs 2016 ile bilgisayarınız ve kişisel bilgisayarınızı korumak daha kolay bir hale geliyor. Bir çok anti virüs yazılımı bilgisayarınızın yavaşlamasına sebebiyet verir. Bunun nedeni sürekli bilgisayarınıza giren verilerin taratılıp bir süzgeçten geçirilmesidir.

Buda işlemciye ve belleğe bir yüktür. Ancak AVG AntiVirüs 2016 programı ile bu yavaşlama minimuma indirilmiştir. Bu program sayesinde hızlı bir şekilde bilgisayarınızı çalıştırırken bilgilerinizi de güvenlik altına almış olacaksınız. AVG AntiVirüs 2016 akıllı tarama özelliği sayesinde bilgi güvenliğinizi artırıyor ve ücretsiz mobil koruma imkanı sağlıyor. Ayrıca dilerseniz gizli dosyalarınızı taratmadan geçebilirsiniz ve gizli dosyalarınızın güvende kalmasını sağlayabilirisiniz. Türkçe arayüzü sayesinde ve kolay kullanım imkanı veren uyarı ve yönergeleri ile AVG AntiVirüs 2016 ‘yi kullanmak artık çok kolay.

Eğer sizde hızlı ve güvenli bir anti-virüs yazılımı ile bilgisayarlarınızı güvende tutmak istiyorsanız tercihinizi bu programdan yana kullanmalısınız.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
ESET NOD32 Antivirus 7
Nod32 bilinen en iyi virüs programlardan biri olan ESET ile bilgisayarınız artık güvende.

ESET NOD32 Antivirus 6
Çok bilinen adı ile NOD 32 çevrim dışı ve çevrim içi tarama özelliği ile bilgisayarınızı hem..

Kaspersky Anti-Virus 2017
Kaspersky Anti Virüs 2016 popülaritesi aslında yavaşlayan bir antivirüs programıdır.

Avast Free Antivirus
Her gün binlerce virüs, spy, solucan, malware ve diğer kötü amaçlı yazılımlar internet üzerinden..

AVG AntiVirus Free
Dünya genelinde nerede ise 600 milyon kullanıcıya ulanılan bir anti virüs programı olan AVG ile..

Comodo Antivirus
Comodo'nun ürettiği ücretsiz bir anti-virüs programı.