Balabolka

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Balabolka 2.11.0.595Üretici: Ilya Morozov (Ücretsiz)


Balabolka 2.11.0.595 Ekran Görüntüsü

Metin okuma programları arasında oldukça güzel bir yere sahip olan program ile her türlü metin dosyasını sesli olarak dinleyebilirsiniz.

Sesli Metin Okuma Programı


Balabolka programı küçük boyutlu fakat çok etkili programlardan bir tanesi diyebiliriz. Bu programın kısaca işlevinden bahsedecek olursak programı kurup çalıştırdıktan sonra karşınıza gelen metin kısmına sesli bir şekilde okutmak istediğiniz metni yazdığınızda program metni sesli bir şekilde okumaya başlar.

Balabolka programı günlük hayatımızda çok büyük bir önemi var neden derseniz. İnternet kullanımının günden güne arttığı dünyamızda artık aile büyüklerimiz  bile ellinden bilgisayar veya tablet  düşmüyor. Bunun sonucu olarak gözlerinde bozukluk, zor okuma veya hiç okuma bilmeyen kişilerde bilgisayar başında haberdar olamak istedikleri haberleri, makaleleri veya duyurları artık okumaya gerek kalmadan kolay bir şekilde Balabolka programına kopyalamaları halinde Program bu metni sizin ayarladığınız ses tonu ve hızda okumaya başlıyor.

Ayrıca program sayesinde okuttuğunuz metinleri WAV, MP3, MP4, OGG ve WMA gibi değişik ses formatların da kayıt altına alabilir ve daha sonra tekrar tekrar oynatabilirsiniz ki bu özelliği aslında programı çok kullanışlı bir alana taşıyor desek yanılmayız herhalde.

Sadece bu amaç için değil mesela çocuğunuz masal veya hikaye dinlemek istedi fakat sizin zamanınız yok hazırlamış olduğunuz hikayeyi programa eklemeniz durumunda Balabolka bu hikayeyi bitirene kadar oyabiliyor. Yani günlük hayatta büyük işler başaran bu küçük programı indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Virtual DJ
Sektöründe en çok kullanılan ve tercih edilen DJ programı VirtualDJ kolay kullanımı, hızlı..

FL Studio
Uzun yılların getirmiş olduğu tecrübe ile oluşmuş çok özellikli ve kullanımı kolay mükemmel bir..

Ableton Live
Ableton Live, ile istediğiniz müziği kendiniz kaydedin ve kendi stüdyonuzu kurmak mümkün.

Mixcraft
Acoustica Mixcraft ile kayıt edilmiş her hangi bir ses dosyasını açabilir ve içerisindeki sesleri..

Free Sound Recorder
Basit arayüz, hızlı, işlevsel bir ses kayıt programı.

Virtual DJ Studio
Ses kayıt programları ve DJ programları arasında kısa sürede yerini almış olan bir kaç programdan..