Batch PPTX to PPT Converter

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Windows İş Programları Ofis Araçları Batch PPTX to PPT Converter

Batch PPTX to PPT Converter 2016.8.131.1667Üretici: Batchwork Software (Deneme Yazılımı)Office 207 den sonra PPTX dosya uzantısı ortaya çıkmıştır officenin eski sürümleri ile bu dosyaları açabilmek için kullanabileceğiniz güncel bir PPT dönüştürme programı.

Batch PPTX to PPT Çevirme Programı.


Office 2007'yi 2003'e çevirme Microsoft office, günümüzde lider olarak kullanılan bir ofis aracıdır. İşletmelerin, ev kullanıcılarının yada öğrencilerin sürekli olarak kullandığı bir programdır. Microsoft Office’nin en çok kullanılan alt uygulamaları olarak Word, Powerpoint ve Excel görülmektedir. Bunların ise birçok nedeni vardır.

Office 2003 sürümüne kadar daha çok farklı bir kodlama yapısı kullanıyordu. Ancak Office’nin 2007 ve 2010 sürümlerinde bu kodlama yapısı değişikliğe uğramış ve farklı bir kod kullanılmıştır. Bunun daha iyi bir performans sağladığı apaçık ortadır. Ancak 2003 sürümleri ppt, doc, xls gibi formatları kullanırken 2007’den sonrası pptx,docx gibi sonun x eklenen formatları kullanmaya başladılar. Bu da 2007 ve 2010’da üretilen bir dosyanın 2003 veya daha alt versiyonlarda açılmamasına neden oldu.

2007 ve üstünde dosyaları farklı kaydet alanından eski sürümlere göre kayıt edebiliyoruz ancak elinde 203 kurulu bir office ve 2007 formatında bir dosya olan biri dosyayı açamaz. Bu durumda Batch pptx to PPT Converterson gibi programlar devreye giriyor. Ancak bu program sadece powerpoint ile hazırlanan sürümleri destekliyor.

Herhangi bir powerpoint 2007 sürümünü 2003’e, yada 2003 sürümünü 2007’ye rahatlıkla çevirebilirsiniz. Program çok gelişmiş bir yapıya sahiptir. Sadece dosyayı seçip çevirmeniz ise basit bir arayüze sahip olduğunu gösteriyor. İsterseniz birçok formatı aynı anda çevirebilirsiniz, isterseniz de kod ile çevirme yapabilirisiniz.

Word veya excel gibi sürümlerini de sitemizden arayarak çevirme yapabilirsiniz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Hotel Management System
Hotel Management System bir otel yönetim programıdır.

Apache OpenOffice
Açık kaynaklı alternatif bir office benzeri program olan Apache Open Office i kullanabilirsiniz.

PhraseExpress
Kullanışlı ve ücretsiz bir metin editör programı olarak Phareseexpress metin yazma işlerinizi..

OfficeFIX
Her türlü office belgesini kurtarma özelliğine sahip olan program en çok kullanılan office..

Bytescout XLS Viewer
Bytescout XLS Viewer, işte size tamamen ücretsiz bir excel dosyası görüntüleme programı.

XLS Padlock
XLS Padlock MS Excel dosyalarının kopyalanmasını önlemek için hazırlanmış bir koruma programıdır.