Beyond Compare Mac

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Beyond Compare Mac 4.1.3-20814Üretici: Scooter Software (Ücretsiz)


Beyond Compare Mac 4.1.3-20814 Ekran Görüntüsü

Mac bilgisayarlarda kullanabileceğiniz güncel bir dosya karşılaştırma ve eşleştirme programı. Program sayesinde aynı dosyadan oluşan dosyaların hem boyutunu hemde içeriğini karşılaştırarak gereksiz dosyalardan kurtulabilirsiniz.

Mac Bilgisayarı için Klasör Eşleme ve Karşılaştırma Programı


Beyond Compare Mac, Eşleme ve Karşılaştırma Yapabileceğiniz Güncelliğini Kaybetmemiş bir Yazılımdır.

Program sayesinde Mac bilgisayarınızda eşleştirebilir veya karşılaştırabilir ayrıca programın bir diğer özelliği ise eşleştirmek istediğiniz klasörler içerisindeki resim, yazı, data veya kaynak kodlarındaki değişiklikleri görebilir veya değiştirebilirsiniz.

Beyond Compare Mac FTP ve Zip desteği olduğundan dolayı yapmış olduğunuz değişiklikleri zip formatına çevirebilir veya programın FTP özelliği sayesinde değişiklik yaptığınız dosyanı yada resminizi anında sitenize gönderebiliyorsunuz. İki farklı ara yüze sahip olan programı isterseniz dönemsel baz da değişiklikleri listeleyebilir . Dosyalar üzerinden text ve data karşılaştırması yapabilirsiniz işiniz bittikten sonra yapılan değişiklikler hakkında raporlama alabiliyorsunuz ki bu özellik ile kendi değişiklik datanızı da tutabilirsiniz.

Beyond Compare 'in İkinci arayüz biraz karmaşık değişiklikleri iki ayrı klasörde tutuyor ve kıyaslamaları ayrı ayrı listeliyor açıkçası ilk arayüz seçeneği daha kullanışlı olduğu için 2. arayüzü pek tavsiye etmiyoruz .

Programın MAC OSX tabanlı  işletim sistemleri için tasarlandığını ve ilk arayüz seçeneğinin oldukça başarılı olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz.

Ayrıca program OS X 10.6 Snow Leopard  ve sonrasındaki tüm Mac OS X işletim sistemleri ile de tam uyumlu çalışması işinizi oldukça kolaylaştırıyor ve kullanım yelpazesini en üst noktaya çıkarıyor diyebiliriz. 

Bu tip ihtiyaçları söz konusu olduğunda Beyond Compare programını kullanmanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz. Zira Mac işletim sistemlerinde benzer programların fazla yaygın olmadığını düşünür isek program doğru tercihiniz olabilir.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
VirtualLab Mac
VirtualLab Mac ile artık veri mac bilgisayarlarınızdan da veri kurtarabileceksiniz.

Easeus Data Recovery Wizard Mac
Mac işletim sistemlerinde de kullanabileceğiniz güncel bir data kurtarma programı deneme sürümü..