Bios Agent Plus

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Bios Agent Plus 6.16Üretici: eSupport (Deneme Yazılımı)BIOS yani bir bilgisayarın temel olarak giriş çıkış işlevlerini süren bir yazılımdır. Program sayesinde hem yeni versiyonları yükleyebilir hemde yedek olarak kendi biosunuzu alabilirsiniz.

Kullanışlı Bios Güncelleme Programı


Kullanımı kolay ve basit bir ara yüzüne sahip olan Bios Agent Plus programının boyutunun küçük olması sistemlerde çok yer kaplamamasını sağlıyor. Peki nedir bu bios Agent Plus ve ne işe yarar ?  BIOS 4 adet ingilizce kelimenin baş harflerinden oluşan bir bilgisayar terimidir. Basic Input Output System  (yani temel giriş çıkış sistemi anlamına gelir).

İsminin içinde de geçtiği gibi, bilgisayarınızın ana kartına dair oem bilgilerini, Bios bilgilerini, Bios rom bilgilerini, Bellek bilgilerinizi, Super I/O bilgisini anında görme imkanını sağlayan güzel bir programdır. Çoğu kez blog sayfalarında, forumlarda bu bilgileri nasıl öğreneceğiz diye paylaşımlarda bulunuruz ya da bu paylaşımlara göz atarız. Artık buna hiç gerek yok. Bios Agent Plus programı bütün bu bilgileri sizlere kolaylıkla ulaştırıyor.

Özellikle Bios'unu güncellemek isteyen kişiler fakat yapmaya cesaret edemeyecek olanlara da gerekli bilgileri aldıktan sonra büyük yararı oluyor bu programın. İnternet tabanlı bir yazılım olan Bios Agent'i kurmak ve kullanmak oldukça basittir. Programı kurduktan sonra araç çubuğunda ikonu çıkacaktır.

İkon'un üstüne sağ tıklayıp ' Scan' dediğimizde Bios taraması yapacaktır. Bios Agent Plus programının en büyük özelliği ise kişisel bilgilerinizi gizli tutup saklıyor olmasıdır. Ve hiçbir şekilde sisteminize zarar vermez. Sisteminiz hakkındaki verileri anında size ulaştırır.

İnternet tabanlı bir yazılım olmasına rağmen gerçekten güvenli bir yazılım rahatlıkla kullanabilirsiniz. Üstelik sadece 600 Kb gibi küçük bir yazılım. Ücretsiz olmasının yanında sizlere 64- bit desteği de sunmaktadır.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Google Maps with GPS Tracker
Google hartalarını kullanarak GPS üzerinden yer belirleme programı.

Product Key Explorer
Bilgisayarınızda kullandığınız yazılımların ürün anahtarlarını tarayıp listeleyerek daha sonra..

VMware Workstation
Bir bilgisayarın tam anlamı ile çalışabilmesi için bir işletim sistemleri ne ihtiyaç duyar.

d3dx9_43.dll
d3dx9_43.

Kingo Android Root
Android cihazlarınıza root atmak her ne kadar tavsiye edilmeyen bir durum olsada yinede denemek..

Throttle
İnternet hızınızın yeterli olmadığını mı düşünüyorsunuz.