BitComet

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

BitComet 1.43Üretici: BitComet (Ücretsiz)Torrent programlarının en çok kullanılanlarından biri olan BitComment ile istediğiniz her türlü içeriği internette bulmanızı ve bilgisayara indirmeniz sağlıyor.

Torrent İndirme Programları Arasında En çok Kullanılanı


Son yıllarda oldukça fazla kullanılan Torrent dosya paylaşım sistemiTorrent p2p şeklinde dosya paylaşımı hızlı ve kolay kullanımı ile internet kullanıcılarının en çok tercih ettikleri sistemler arasında yerini çoktan aldı bile.

Kullanım kolaylığı sayesinde torrent sisteminde ilk kullanılmaya  başlanan programlardan biri olan BitComent  dünya genelinde neredeyse 85 milyonun üzerinde indirilme sayısı Torrent programlarının başını çekiyor.

BitComet ile eş zamnlı dosya indirebilir DHT ağ desteği,ve indirdiğiniz torrent paketinden sadece sizin istediğiniz dosya /dosyaları indirebilme seçeneği,süratli devam ettirme, HTTP/FTP Download  entegrasyonu. Ayrıca indirme hızı limitleme ve  otomatik port haritalama özelliği  vede  proxy desteği ve IP filtrelemeleri özellikleri sayesinde BitComet  torrent kullanıcılarının tercih ettikleri torrent programlarının başında gelmesini sağlıyor.

BitComet sürekli güncellenen ve yenilenen altyapısı sayesinde indireceğiniz dosyaların ön izleme yapabilmenize imkan sağlayarak tam anlamı ile ne indirdiğiniz size göstererek doğru dosya paylaşımlarınızı kontrol etmenizi sağlıyor.

Genel özellikleri:

indirilen dosyaların ön izlemesi , upload ve download hızı limitleyebilme, DHT ağ özelliği takipsiz dosya indirme desteği , yazılım dili C++ olduğundan düşük CPU kullanımı ve kararlı çalışma özelliği, diğer kullanıcılar ile online olarak chat yapabilme özelliği ,zip paket desteği vede en güzel özelliklerinden biri olan dosya upload veya download sona erdiğinde bilgisayarınızı otomatik olarak kapatabilme özelliği ile diğer Torrent programlarından kendini ayıran bu geniş özellikleri sayesinde diğerlerinden kendini ayırıyor.

Geniş özellikleri basit arayüzü ve kullanım kolaylığı ile torrent meraklılarına duyurulur.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Yandex Disk
Yandex Disk, Drop Box benzeri bir programdır .

uTorrent
Ücretsiz bir torrent istemcisi olan uTorrent 30 milyonun üzerinde indirilme oranı ile oldukça..

Ares Galaxy
Milyonlarca kullanıcısı ile binlerce mp3, dosya ve video paylaşımı yapabilirsiniz.

JDownloader
JDownloaderaçık, kaynaklı bir dosya indirme programıdır java ile yazılmıştır ve tamamen..

Vuze
BitTorrent Protokollerini kullanarak aradığınız her türlü dosyayı bulabileceğiniz halen..

Torrent Monster
Dosya paylaşım programları arasında yerini yavaş yavaş almaya başlayan Torrent Monster sayesinde..