Bitdefender Internet Security 2016

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Bitdefender Internet Security 2016 2016Üretici: Bitdefender (Deneme Yazılımı)


Bitdefender Internet Security 2016 2016 Ekran Görüntüsü

İnternet güvenliğinizi sağlamak ve kişisel bilgilerinizi koruma altına almak için geliştirilmiş olan yazılımlardan birisi olan Bitdefender Internet Security 2016 bu alanda geliştirilmiş en başarılı programdır.

İnternet Güvenliği İçin En Etkili Anti-Virüs Programı


İnternet ortamının genişlemesi ile kötü amaçlı kişilerde iş başına geçiyor. Kötü amaçlı ve zararlı yazılımlardan korunmak normal kullanıcılar için neredeyse imkansız. Ancak bu iş için geliştirilmiş bazı programlar sayesinde kişisel bilgilerinizi ve bilgisayarınızı koruma altına alıp, Internet ortamında gönül rahatlığıyla dolaşmanız mümkün.

İnternet güvenliğinizi sağlamak ve kişisel bilgilerinizi koruma altına almak için geliştirilmiş olan yazılımlardan birisi olan Bitdefender internet Security 2016 bu alanda geliştirilmiş en başarılı programdır. Bu program internet ortamından gelen bütün saldırılara ve spamlara karşı bilgisayarınızı ve kişisel bilgilerinizi koruma altına alır. Bitdefender Internet Security 2016 içerisinde barındırdığı bir çok özellik sayesinde bir çok kullanıcının sırtını rahatlıkla yaslayabildiği bir program.

Bitdefender Internet Security 2016 sadece internet tarayıcınız üzerinden çalışmaz, örneğin anti-spam özelliği sayesinde mailinize gelen spam dosyaları bile rahatlıkla engeller. Ayrıca bu program ile bilgisayarınızı kurtarabilirsiniz. Kurtarma özelliği sayesinde bilgisayarınızdaki zararlı dosyaları temizleyip, geri kurtarma yapabilirsiniz. Ayrıca anne ve babalar tarafından en sevilen özelliklerden biri ebeveyn denetimidir. Bu özellik sayesinde dilerseniz uygunsuz içerikleri gizleyerek çocuklarınızı rahatlıkla bilgisayar başında bırakabilirsiniz.

Bitdefender Internet Security 2016 programı sayesinde artık bilgisayarınız ve kişisel bilgileriniz her türlü virüslere karşı güvende.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Combofix  Ekran Görüntüsü Combofix
Dünya genelinde 40 milyondan fazla indirilmiş ve kullanılmış olan neredeyse mükemmel denecek kadar..

AdwCleaner
Ücretsiz bir Anti-Adware programları arasında en güncel ve en etkililerinden biri olan AdwCleaner..

Junkware Removal Tool
Windows 10 da çalışabilen combofix benzeri programların en etkililerinden biri olan Junkware..

Ad-Aware Free Antivirus +
Ad-Aware Free Antivirus, en çok kullanılan anti-spy, ad-aware, malware (malicious software) ve..

Avast Premier
İnternet güvenliğinde her özelliği isteyenler için yerel ağınızı dahi güçlendiren, alışveriş ve..

Malwarebytes Anti-Malware
Son yıllarda internet kullanımının artışı ile casus yazılımlarında artış göstermesi de tabiiki..