Warning: curl_exec() has been disabled for security reasons in /home/alindir/public_html/sources/misc/classes2.php on line 481
BlueStacks App Player Son Sürüm İndir - Android Masaüstü Çalıştırma Programı - Alindir

BlueStacks App Player

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

BlueStacks App Player 2.0.8.5638Üretici: Bluestacks (Ücretsiz)Android işletim sistemini bilgisayar üzerinde çalıştırmak isteyenler için BlueStacks App Player'i indirip denemenizde fayda var.

Android Cihazlardaki Uygulamaları PC de Çalıştıran Program


BlueStacks App Player, windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarda Android uygulamalarını çalıştırmak yada cihazlar ile bağlantı kurarak cihaz içerisin de ki uygulamalara yada diğer dosyalara ulaşmamızı sağlayan yazılımlardan biridir. Programdan önce android işletim sistemine sahip bir cep telefonun yada Tabletlerdeki uygulamalara bilgisayarlar üzerinden ulaşmak yada çalıştırmak mümkün değildi. Ancak bu durum BlueStacks App Player ile artık bu işlemi yapmak mümkün hale geldi.

BlueStacks App Player programını ile direk bilgisayarınızda lokal olarak yada 'BlueStacks Cloud Connect' i çalıştırarak. Telefon içeriğine ulaşarak uygulamaları çalıştırabilirsiniz. Telefonunu da bulunan uygulamaları eşitlemek için Angry Birds Space, Temple Run, Evernote ya da Belgeler gibi uygulamalar bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Mobil uygulamalar, özellikle taşınabilir cihazlarda kullanılması nedeniyle kullanım kolaylığı sunmakla beraber, Mobil cihazlar dışındaki işletim sistemlerinde kullanım olanağı sunmadığı için çeşitli kısıtlamalara
neden olmaktaydı.

Örneğin mobil cihazlarda kaydedilen bir dosya veya resim pc ye indirilse bile dosya türünü destekleyecek bir program olmadığında açılamıyordu. Bu durumun yarattığı bir çok olumsuzluğu ortadan kaldıran, BlueStacks App Player Programı sayesinde artık mobil cihazlara kaydedilmiş tüm verilere ulaşmak ve kendi bilgisayarınızda çalıştırmak mümkün olabilmekte.

Mobil cihazınızın içeriğini pc den de erişmek için gerekli uygulamaları hemen bilgisayarınıza kurabilir,
verilerinize bilgisayarınız dan da erişebilirsiniz. Kendi kategorisinde rakipsiz olan BlueStacks App Player sunduğu büyük kolaylık ile tercih sebebi olmaya devam edecek gibi görünüyor.
Ayrıca cihazlarınız da ki bilgileri yedeklemek içinde kullanılabilecek olan bu program sayesinde veri kayıplarınızın da önüne geçmiş oluyorsunuz program şimdilik sadece windows XP ve windows 7 arasında üretilmiş windows işletim sistemlerinde  ve MAC işletim sistemleri ile de uyumlu çalışabilmektedir. Üstelik programın Türkçe arayüzü sayesinde kullanım kolaylığı da üst seviyede diyebiliriz.

Kolay kullanımı ve güncel yapısı ile program tavsiye listemize girmeyi başarıyor.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
iTools
iTools, oldukça başarılı görsel anlamda ve kullanım açısından çok iyi dizayn edilmiş iTunes..

Samsung Kies
Samsung cihazlar için hazırlanmış olan pc bağlantı ve cihaz yönetim programı.

iTunes
Apple IOS işletim sistemine sahip cihazlar için hazırlanmış PC bağlantı programı ve multimedya..

TinyUmbrella
TinyUmbrella programı sayesinde herhangi bir ek bileşene gerek kalmadan ios işletim sistemine..

i-Funbox
Wifi yada Kablo yolu ile iOS cihazlarınıza bağlanarak cihaz içine bilgisayar üzerinden ulaşıp..

DiskAid
iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlar ile bilgisayarınız ile senkronizasyon ve yönetim..