BullZip PDF Printer Standard

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Windows İş Programları PDF Programları BullZip PDF Printer Standard

BullZip PDF Printer Standard 10.25.0.2552Üretici: Bullzip (Ücretsiz)Tamamen ücretsiz bir PDF Yazıcı programı olan BullZip PDF Printer Standard ile bilgisayarınızda yazdırabileceğiniz her dokümanı PDF formatlı bir dosyaya dönüştürebilirsiniz.

Tüm Belgeleri PDF Dökümanı Yapabilen program


BullZip PDF Printer ile tüm belgelerinizi pdf formatına dönüştürebilirsiniz. PDF yıllardır kullanılan bir belge formatıdır ancak son yıllarda e ticaretin gelişmesi ile birlikte PDF nin kullanımı da oldukça arttı.
Şirketler aralarında ki yazışmaları, elektronik ortamda barındırdıkları kullanım kılavuzları yada tanıtım broşürleri gibi belgeleri artık hep PDF formatında sunmakta yada saklamaktadırlar.

Tabii bu gelişmeyi gören yazılım firmaları çeşitli seçenekler sunmaktadırlar ofis programlarının yanında bu tip PDF dönüştürme programları da sıklıkla kullanılmaya başlandı . Bunlardan en önde geleni  Printer driver son sürüm indir" href="https://www.alindir.com/pdf995-printer-driver-son-surum-indir/" data-mce-href="https://www.alindir.com/pdf995-printer-driver-son-surum-indir/">PDF995 ve benzerleridir. BullZip PDF Printer bu programlara alternatif olabilecek bir diğer pdf dönüştürücüdür. Programın kullanımı çok basittir yazıcıya gönderebildiğiniz tüm belgeleri pdf ye dönüştürebilir.

Programı indirip kurulum işleminin ardından windows yazıcılar kısmına BullZip PDF printer adında bir sanal printer oluşuyor ve her hangi bir belgeyi yazdır der gibi yazıcı kısmında tıklıyor ve çıkan sayfada BullZip PDF Printer i seçmeniz yeterli. Sonrasında yapmanız gereken tek şey tıpkı windows yazıcısı gibi pdf ye dönüştürülecek sayfaları belirlemek hepsi bu. Kolay kurulumu ve hızlı dönüştürme özellikleri ile program oldukça başarılı ve kullanışlı özellikle ofis çalışanları için vede e ticaret işleri ile ilgilenenler için kesinlikle denemeye değer bir program olarak tavsiye listemize ekleyebileceğimiz güzel programlardan biri diyoruz.

Önemli Not: Programın bilgisayarınızda çalışması için GPL Ghostscript 8.64 veya daha üst bir versiyonunun bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Foxit Advanced PDF Editor
Foxit Advanced PDF Editor, PDF dosyalarınız üzerinde değişiklik yapabileceğiniz bir programdır.

Adobe Acrobat Reader DC
PDF Programları arasında en ünlüsü, aslında PDF formatının geliştiren ADOBE firmasının PDF okuma..

doPDF
doPDF Free PDF Converter bir PDF dönüştürücü programdır.

PDF Compress
PDF dosyaları normalde zaten sıkıştırılmış boyutları düşürülmüştür, ancak içeriği fazla olan PDF..

Nitro PDF Reader
Her tür pdf dokümanını okuyabilen aynı zamanda doküman üzerinde değişiklik yapabileceğiniz..

Xtreme PDF Converter VCL
XtremePDFConverter VCL PDF dosyalarınız üzerinde değişiklik yapma programıdır.