BusinessCards MX

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

BusinessCards MX 5.0Üretici: Mojosoft (Ücretsiz Paylaşım)


BusinessCards MX 5.0 Ekran Görüntüsü

Kartvizit tasarımı konusunda yılların getirmiş olduğu uzmanlık ile en kolay şekilde kart tasarımı yapabileceğiniz güncel bir program olan BusinessCards MX denemeye değer bir yazılımdır.

Kartvizit Tasarlama Programı


BusinessCards MX programı günümüzde herkeste bulunması gereken kartvizitlerin tasarımlarınızı yapmanızı sağlayan bir yazılımdır. Kartvizit tasarımlarınızı kendi isteğinize göre dizayn edebileceğiniz, grafikerlere ve kartvizit firmalarına bir yığın para dökmekten sizi kurtaran yazılım tamamen ücretsizdir. En profesyonel tasarımcılara bile sipariş etseniz bazen istemediğiniz tasarımlarla karşılaşabiliyorsunuz.

İşte bu soruna BusinessCards MX yazılımı ile dur diyebilirsiniz. Tamamen istekleriniz doğrultusunda hayal ettiğiniz kartvizit tasarımını oluşturabileceğiniz programda istediğiniz her türlü fonksiyonu kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Kartvizitin boyutu, şeklini, rengini ve üstünde yazan yazıları da kendiniz ayarlayabileceğinizden tam olarak istediğiniz kartvizite daha kolay ulaşabilirsiniz. Bu Program sayesinde işinizi yani kartvizit tasarımı hazırlamayı çok kısa bir sürede yapabilirsiniz.

Programın size sunduğu özelliklerden birisi olan kolay kullanım sihirbazı ile 4 adımda kartvizitlerinizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca bir tasarıma başladıktan sonra bilgisayarın başından kalkmanız ve bilgisayarı kapatmanız gerektiğinde kartvizit tasarımınızı bilgisayarınıza kaydedip geldikten sonra da kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Deneme sürümü olarak indirebileceğiniz ve eğer memnun kalırsanız 29$ karşılığında full sürümüne sahip olacağınız programı bir kez kullandıktan sonra emin olun bırakamayacaksınız. BusinessCards MX için  aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. Programları tamamen güncel tuttuğumuz için indirdiğinizde eski sürüm dosyalarla karşılaşıp bir şok yaşamazsınız bu yüzden gönül rahatlığıyla indirip kullanabilirsiniz.

 

Yeni Versiyondaki Değişiklikler:
- Ufak hatalar giderilmiş ve daha gelişmiş arayüz. - Windows 10 uyumu getirilmiş. - Yeni 2016 takvimi eklenmiş.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...