Cacheman

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Cacheman 10.03Üretici: Outertech (Deneme Yazılımı)


Cacheman 10.03 Ekran Görüntüsü

Hızlı ve sorunsuz bir bilgisayar istiyorsanız denemenizde fayda olacak bir yazılım.

Bilgisayar Performans Düzenleme ve Optimize Programı


Cacheman tam anlamı ile ihtiyacınız olan sistem optimize ve uygulama performans geliştirici güncel bir programdır. Windows işletim sistemleri dünya genelinde en çok kullanılan işletim sistemi olmasından dolayı bilgisayarlarda kullanılan programların çoğu da önce windows işletim sistemlerine uygun olarak yazılır. Bu durumda bilgisayarlarda kullanılan programların sıklıkla geliştirilmesine neden olur.

İşte bu programlardan bir tanesi de Cacheman dir. Cacheman ile sistem performansını arttırabilir sistem belleğini boşaltabilir veya disk ön belleğini optimize edebilirsiniz. Program sayesinde bilgisayarınızın daha hızlı çalışmasını sağlayabilirsiniz. Cacheman ile aynı zamanda çeşitli optimizasyon kümeleri oluşturabilirsiniz. Örneğin maksimum performans ile masaüstü bilgisayarlarınıza en uygun optimizisayonu sağlayarak daha hızlı ve stabil bir masa üstü bilgisayar olarak ayarlayabilme.

Notebook lar için geliştirilmiş optimizasyon seçeneği,
Oyun bilgisayarları ile ilgili optimizasyon ile daha çok sistem belleği ve ekran kartı optimizasyonu ile daha yüksek grafik performansı sağlayan bir seçenek sunmakta. Programın en çok dikkatimizi çeken özelliği ise Cacheman ile sistem kaynaklarını en çok kullanılan programlara aktarma yöntemi ile en çok kullanılan programlarınızı daha hızlı ve daha performanslı olarak kullanmanızı sağlayabiliyor. Programın sağladığı bu önem sırası ayarlama özelliği sayesinde gün içinde sıklıkla kullandığınız programlarda donma veya aşırı bekleme gibi sorunlardan da kurtulmuş olacaksınız. Ayrıca programın RAM limitleme özelliği sayesinde sistemin en hızlı şekilde çalışabilmesi için sistemin kullandığı RAM seviyesini belirleyebiliyorsunuz ve bu sayede sisteminizi daha üst düze de kullanıyorsunuz. Cacheman in Türkçe dil desteği sayesinde kullanımı da çok basit, oldukça güzel dizayn edilmiş ve güncel renkler ve anlaşılır bir görsel arayüz kullanılmış.

Windows XP ve sonrası için yayımlanmış olan bütün işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışması sayesinde göz doldurmaya devam ediyor. Sistem performansına önem verenler için oldukça kullanışlı ve hızlı bir program olan Cacheman ı tevsiye listemize ekliyoruz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
RamDisk Plus
RamDisk Plus sabit disk üzerinde Sanal bir Ram oluşturma programıdır.

ARO 2015
Aro 2015 oldukça başarılı bir performans ve genel bakım programıdır.

Advanced SystemCare Free
Windows için sistem bakım aracı, 250 milyon üzerinde kullanıcısı ile dünya genelinde en çok..

CCleaner
Sürekli güncellenen bir sistem bakım ve optimizasyon aracı olan CCleaner ile işletim sisteminizi..

Windows 7 Manager
Windows 7 için özel olarak üretilmiş olan bu bakım aracı ile işletim sisteminizin bakımlarını..

TuneUp Utilities 2014
AVG PC TuneUp , hızlı bir işletim sistemi kimin hayali değildir ki insan hep Windows işletim..